ua en ru

iPhone XS та XS Max не витримали випробування на міцність

iPhone XS та XS Max не витримали випробування на міцність Фото iPhone Xs (apple.com)

Смартфони iPhone Xs і iPhone Xs Max не витримали падіння з висоти 1,8 метра

Під час презентації нових смартфонів iPhone XS та XS Max Тім Кук з Apple заявив, що гаджети є найміцнішими скляними смартфонами у всій лінійці. Перевірити інформацію вирішили фахівці страхової компанії SquareTrade. Відповідне відео можна подивитися на YouTube.

Щоб з'ясувати, наскільки міцний корпус, хлопці зробили серію стрес-тестів новинки просто кидаючи їх на підлогу. Додатково були проведені перевірки міцності на водонепроникність та загальну жорсткість конструкції.

При випробуванні телефону на міцність виявилося, що вони ламаються при першому ж падінні. Нові смартфони від Apple провалили абсолютно всі випробування на міцність.

При будь-якому падінні або вигині тріскалося хоча б одне із стекол, а в деяких випадках навіть виходив з ладу дисплей. Цікаво, що старша модель iPhone XS Max в цілому виявилася помітно міцніше молодшої. Вона отримала 70 балів за шкалою ризику ушкодження, що відповідає середньому ризику, тоді як молодша - 86, що вже є високим ризиком.

Відео: YouTube/SquareTrade,Inc)

Нагадаємо, раніше генеральний директор компанії Apple Тім Кук пояснив, що нові iPhone XS та XS Max мають високу вартість через їх функціональність.

Ми писали, що Аpple звинуватили в крадіжці секретних даних. Представники Qualcomm заявили, що їм вдалося переглянути документи, які показують, що інженери Apple та Intel ділилися вихідним кодом Qualcomm.

А також повідомляли про те, що стала відома собівартість iPhone XS Max.

Відео: Чому куріння електронних сигарет небезпечніше, ніж ми звикли думати