ru ua

Що не можна робити на Хелловін: екстрасенс дала поради українцям

Що не можна робити на Хелловін: екстрасенс дала поради українцям Колаж РБК-Україна

Екстрасенс Хелен Брайт поділилася своєю думкою з приводу того, що не можна робити на Хеллоуїн

На Хеллоуїн 2018, який відзначають в ніч з 31 жовтня на 1 листопада, не можна пускати до хати чорного кота, залишати речі сушитися на мотузці і відмовляти тим, хто просить про допомогу. Про це розповіла українцям екстрасенс з Лондона Хелен Брайт.

За її словами, в цей день релігійним людям не бажано їсти м'яса. Також вони обов'язково повинні сходити до церкви.

Крім того, говорить Хелен, на Хеллоуїн ні в якому разі не можна пускати на поріг чорного кота, так як існує повір'я, що це може бути дух вашого ворога.

Ще в цю ніч не можна залишати речі сушитися на мотузці.

"Вважається, що після заходу сонця в них оселяться потойбічні сили, і людина, яка потім одягне ці речі, буде приносити нещастя собі і оточуючим", - зазначила екстрасенс в коментарі сайту "СТБ".

Також не можна залишати відкритими вікна і двері, відмовляти злиденним (за повір'ям, в особі нужденного в будинок може прийти душа покійного родича).

А якщо в ніч на Хеллоуїн ви почуєте кроки позаду, то не озирайтеся - за вами можуть слідувати мертві.

При всьому цьому Брайт підкреслює, що ніякого певного списку того, що не можна робити на Хеллоуїн, немає. Цей день просто оточений забобонами.

Раніше для любителів "ужастиків" LITE зібрав найстрашніші фільми про Хеллоуїн, які створять містичну атмосферу в свято нечистої сили.

Нагадаємо, що вокаліст груп "Время и Стекло" і MOZGI Олексій Завгородній, більш відомий як Позитив, зізнався, що ніколи не святкував День всіх святих традиційно.

А про те, як до Дня всіх святих готуються його діти, повідав відомий український артист і зірка "95 Кварталу" Євген Кошовий.

Відео: РБК-Україна