ua en ru

Відомий екстрасенс розповів українкам, як залучити кохання у своє життя

Відомий екстрасенс розповів українкам, як залучити кохання у своє життя Ілюстративне фото (УНІАН)

Хаял Алекперов дав кілька порад дівчатам, які в силу обставин в даний момент самотні

Відомий екстрасенс і ясновидець Хаял Алекперов розповів українцям, як знайти свою другу половинку.

За його словами, залучити кохання у своє життя може кожна людина, якщо вона цього щиро хоче. В першу чергу, каже експерт, потрібно відпустити минуле, забути всі образи і біль, яку людина пізнала колись. Це дуже важливо, адже кохання прийде тільки до того, хто готовий його прийняти, хто відкритий новим відносинам.

Друга не менш важлива умова - навчитися дарувати любов, нічого не вимагаючи натомість.

Алекперов радить почати з малого: звертати увагу на закохані пари, радіти за них від щирого серця й від усієї душі. Тоді щастя прийде і в ваше життя.

"Подібне притягує подібне! Так працюють закони Всесвіту!" - зазначив Хаял в інтерв'ю каналу СТБ.

Екстрасенс також розповів ритуал, за допомогою якого можна прискорити наближення любові. Для цього знадобитися невелика хустка (будь-якого кольору, крім чорного).

"Напишіть на ній ручкою своє бажання і носіть її при собі. Не потрібно нею витирати ніс або взуття. Постарайтеся забути про неї. Коли бажання здійсниться, можете її спалити. Також для залучення любові, побувавши на весіллі, можна взяти якусь невелику річ звідти. Це можуть бути пелюстки троянд, стрічки - все що завгодно. Згадайте бажання, тримаючи в руках цю річ, і збережіть її", - розповів він і додав, що бажано, щоб про її існування ніхто не знав, так як задумане тоді навряд чи здійсниться.

Нагадаємо, відома ясновидиця Інна Довгань розповіла українцям, як позбутися від невдачі в любові та побудувати сімейне щастя.

Раніше метафізик і парапсихолог Наталія Мілагра розповіла про те, як в жовтні 2018 року ретроградна Венера вплине на Раків, Стрільців, Водоліїв, Близнюків, Дів, Львів, Терезів, Скорпіонів, Козерогів, Риб, Овнів і Тельців.

Відео: РБК-Україна