ua en ru

Що робити, аби пощастило в коханні: ясновидиця дала поради українцям

Що робити, аби пощастило в коханні: ясновидиця дала поради українцям Колаж РБК-Україна

Інна Довгань розповіла, як позбутися від невдачі в коханні та побудувати сімейне щастя

Щоб бути щасливим у відносинах, слід передусім розібратися у собі, адже невдачі в особистому житті можуть бути пов'язані і з психологічними проблемами. Про це сказала ясновидиця Інна Довгань.

"Часто причиною всіх невдач у стосунках вважають вінець безшлюбності, але це не завжди так. Якщо у людини занадто завищені вимоги до майбутнього партнера і вона хоче всього і відразу, то вона психологічно налаштовує своє життя на самотність. Стосунки можуть не складатися, якщо людина женеться за ідеалом і починає шукати причини невдач у всьому, крім себе самої", - цитує ясновидицю сайт каналу СТБ.

Але якщо в житті людини не було тривалих відносин, а на її шляху зустрічаються тільки невідповідні партнери, або шлюб ніколи не відрізнявся стабільністю, то варто задуматися.

За словами Довгань, причини появи вінця безшлюбності можуть бути різними - від звичайної заздрості до стародавнього родового прокляття. Однак навіть у цьому випадку зневірятися не варто, адже існують способи все змінити.

"Люди, які знають, що в їхньому роду були тільки нещасливі шлюби, повинні розуміти, що допомогти собі зможуть лише вони самі. Таке невезіння потрібно довго вимолювати. Для того, щоб ваше заміжжя або одруження було вдалим, необхідно звернутися до святих, які зможуть допомогти відшукати гідну пару. Такими помічниками є: свята великомучениця Варвара, мощі якої зберігаються у Володимирському соборі в Києві, свята великомучениця Катерина, мощі якої покояться на горі Синай у Єгипті, та великомучениця Параскева (її ще називають Подателька хороших женихів), мощі якої - на Афоні", - резюмувала фахівець.

Нагадаємо, раніше відомий метафізик і парапсихолог Наталія Мілагра розповіла про те, як в жовтні 2018 року ретроградна Венера вплине на Раків, Стрільців, Водоліїв, Близнюків, Дів, Левів, Терезів, Скорпіонів, Козерогів, Риб, Овнів і Тельців.

До речі, нещодавно ми розповідали про те, з жінками-представницями яких знаків Зодіаку краще не конфліктувати, інакше зустріч з ними може обернутися для вас повним провалом.

Відео: РБК-Україна