ru ua

Максим Шкіль

Досьє

Шкіль Максим Вікторович - український підприємець, власник холдингу "MS Capital"

Підприємець Максим Шкіль розвиває бізнеси в логістичній, дорожній, автомобільній та аграрній сферах. Його компанії, які входять до складу холдингу "MS Capital", є великими платниками податків та забезпечують роботою понад дві тисячі співробітників.

Максим Шкіль

Максим Шкіль (facebook.com/shkil.maksim)

Максим Шкіль: біографія

Максим Шкіль народився у Львові 19 серпня 1983 року. Отримав три вищі освіти, а також ступінь кандидата юридичних наук.

Кар'єра

Трудову діяльність розпочав у 2001 році в компанії з виробництва мінеральних вод, де пройшов шлях від початкових позицій до директора з продажу.

Свій перший бізнес Максим Шкіль заснував у 2006 році спільно з партнерами, відкривши підприємство з видобутку, переробки та продажу граніту.

У 2011 році підприємець заснував "Першу логістичну компанію", яка спеціалізується на вантажних перевезеннях залізничним транспортом. На сьогодні ПЛК є одним з лідерів в цій сфері: працює практично з усіма українськими та світовими топ-зернотрейдерами, має представництва у всіх регіонах України.

В управлінні компанії перебувають понад 1500 вагонів, з яких понад 500 одиниць - власний рухомий склад.

У 2015 році Максим Шкіль придбав корпоративні права "Audi Центр Одеса Юг", який через рік став найбільшим дилерським центром Audi в Україні, що забезпечує близько 17% продажів автомобілів бренду в країні.

У 2016 році Максим Шкіль разом з німецьким партнером заснував українсько-німецьке підприємство "Автострада", яке спеціалізується на будівництві і капітальному ремонті доріг і мостів. У своїй діяльності компанія дотримується німецьких стандартів якості і працює за сучасними технологіями будівництва.

"Автострада" має одну з найпотужніших матеріально-технічних баз, новітню техніку від провідних світових виробників і є одним з лідерів дорожнього будівництва України.

У 2019 з метою побудови централізованої системи управління та інвестування підприємець об'єднав всі бізнеси в холдинг "MS Capital".

У 2020 році холдинг засновує "Прилуцьку аграрну компанію" і інвестує 160 млн грн в покупку елеватора і корпоративних прав компанії "Курс-Агро", земельний банк якого становить близько 5 тисяч га.

Сім'я, хобі, благодійність і громадська діяльність

У 2011 році підприємець заснував "Благодійний фонд Максима Шкіля", який надає допомогу дітям, позбавленим батьківського піклування, та бере участь у багатьох соціальних проектах.

У 2020 році в рамках боротьби з COVID-19 з ініціативи підприємця було придбано і передано обласним лікарням 6 апаратів штучної вентиляції легенів, медичне обладнання та спецкостюми на суму близько 20 млн грн.

Крім підприємницької діяльності та благодійності Максим Шкіль бере активну участь в роботі бізнес-асоціацій та інших об'єднань, які розвивають інфраструктурні проекти. Зокрема, бізнесмен очолює комітет з питань інфраструктури Федерації роботодавців України, а також обіймає посаду віце-президента Національної асоціації дорожників України.

Бізнесмен одружений і виховує двох дочок. Серед спортивних захоплень бізнесмена тренування з боксу та кроссфіту.

Додаткові матеріали

Профіль в Facebook: https://www.facebook.com/shkil.maksim