Зареєструвати офшорну компанію ... і не прогадати

НовиниІнше    08.08.2013 - 17:16

Основне завдання, що стоїть перед керівником будь-якої фірми, полягає в тому, щоб знизити її витрати (у тому числі податкові відрахування), збільшивши тим самим чистий прибуток. До досягнення цієї мети можна йти різними шляхами, кожен з яких, ясна річ, має як переваги, так і недоліки. Один з найбільш популярних і ефективних способів полягає в тому, щоб зареєструвати офшорну компанію.
Визначення і головні особливості

Цей термін, який встиг міцно увійти в лексикон сучасних підприємців, походить від англійського виразу off shore. В одному з варіантів переклад воно означає «поза кордонів».

Насправді ж офшори якраз тісно пов'язані з тими чи іншими державами або ж їх окремими територіальними одиницями, законодавство яких надає іноземним компаніям-нерезидентам чималі податкові пільги.

Починається все з полегшеного порядку реєстрації: різні бюрократичні процедури зведені до мінімуму, та й державні мита значно знижені. Головна перевага, яку отримують офшорні компанії http://offshore.infinity-group.ru/, полягає в тому, що вони виявляються або звільненими від сплати податку на прибуток, або мають право розраховувати його за суттєво зменшеним ставками.

Йдеться і про цілу низку інших пільг, серед яких:

спрощений порядок ведення бухгалтерської та іншої звітності;

можливість відкривати банківські рахунки і здійснювати розрахунки без будь-яких обмежень;

гарантія конфіденційності.

Щодо останнього пункту варто пояснити: у більшості офшорних зон існує заборона на розголошення будь-якої інформації, пов'язаної із зареєстрованими в них компаніями. Від цих фірм вимагають лише дотримуватися дві основні умови:

· Не здійснювати на території країни ніякої господарської діяльності;

· Не мати у складі засновників резидентів держави.

Переваги, які отримують самі офшорні зони, очевидні. Перш за все, це значний приплив коштів, який включає реєстраційні збори, а також податкові платежі (нехай і здійснювані за мінімальними ставками). Натомість бізнесмени можуть оптимізувати свої витрати, підвищивши тим самим прибутковість належної їм компанії та ефективність її роботи. Якщо добре знати законодавство в цій області, використання офшору буде і безпечним, і вигідним.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top