ua en ru

Янукович не дуже засмутиться, якщо не підпише Угоду про асоціацію з ЄС - експерт

Євросоюз і українська опозиція зробили все для зближення України з Європою , а упустити цей шанс може тільки президент Віктор Янукович , яка не дуже засмутиться , якщо угоду про асоціацію з ЄС не буде підписана.

Таку думку в ефірі ТВі висловив радник голови ВО "Батьківщина" , політичний консультант Олег Медведєв.

Зокрема , Медведєв зазначив , що наша держава має високі шанси підписати Угоду про асоціацію з ЄС цієї осені , якщо президент Янукович виконає всі умови європейського співтовариства.

"У України високі шанси підписати угоду з Європейським Союзом. ЄС задоволений рівнем співпраці , яке відбувається в цьому питанні між владою і опозицією. Опозиція зробила свою частину роботи . Свою частину роботи зробив і Євросоюз. І цей шанс може бути втрачено лише українським президентом" , - підкреслив експерт.

Він додав , що Європа наполягає на виконанні всіх трьох умов , які вона висувала для підписання Угоди.

"Якщо за якимись критеріями прогрес є, то в справі Юлії Тимошенко прогресу немає . Але всі західні учасники в один голос наполягають на важливості даного критерію . Вони , як мені здається , захищають не Тимошенко , а принцип " , - зазначив Медведєв.

Він уточнив , що мова йде про принцип , згідно з яким лідер опозиції не може сидіти у в'язниці.

"Складається враження , що президент не дуже засмутиться , якщо не підпише цю угоду. Він сказав , що життя продовжиться. Немає відчуття , що для нього це - велика цінність " , - підсумував експерт.