ua en ru

Вибираємо мотокосу: дві, три тижні і сезон!

Ну, що сонечко пригріло? Тепер пару дощових днів і піде трава! Саме час виходити і косити. Тому, офіційний постачальник мотокос в Україні, компанія Stroyteh, дає кілька порад щодо вибору.

Будь-яка мотокоса представляє собою зручний, практичний, а головне мобільний інструмент, за допомогою якого ви зможете з легкістю скосити траву, зарості чагарнику і інші бур'яни на присадибній ділянці. Великий вибір моделей дарує можливість гарантовано підібрати такий агрегат під свої потреби. При цьому важливо знати, на які параметри слід дивитися при виборі інструмента в кожному конкретному випадку.

види мотокос

За сферою свого використання даний інструмент ділиться на три родинні категорії:

- професійні;

- напівпрофесійні;

- побутові.

Перша категорія призначається для використання в промисловій сфері. Це улюблений вид різних комунальних підприємств, так як з їх допомогою можна облагородити великі площі громадських територій. Цей різновид ідеально підходить для виконання робіт великих обсягів протягом тривалого періоду часу. Професійні апарати мають високу якість збірки, габаритами і потужністю. Але також, якщо не опускатися до дикого фанатизму, можна вибрати недорогі професійні моделі для заготівлі сіна. При великій кількості роботи, моделі з приставкою "professional" точно знадобляться. Для прикладу можемо рекомендувати дві моделі ціною трохи вище 2 000 гривень - це FORTE БMK-3100 PROF і Grunhelm GR-3200. Чим примітні ці коси:

- високою потужністю: у першій 3000 Вт, друга - 3500 Вт;

- посилені штанги;

- подвійний плечовий ремінь, який не просто накидається на плечі, а вішається коса як рюкзак, все розраховано на тривалу роботу;

- пильний диск з побідитовими напайками в комплекті.

Дані моделі по праву вважаються кращими серед "представниць" з Китаю.

Напівпрофесійні моделі активно застосовуються садівниками і ландшафтними дизайнерами. Їх відмінністю від попереднього типу є менша потужність двигуна. Також таким моделям властива підвищена мобільність. Яскравим прикладом такого пристрою є модель РОСТЕХ РТ-53 і Grunhelm GR-53 Power Line. Вони легше, дешевше, в комплекті звичайний ремінь. Для домашнього використання вистачить із запасом.

Побутові мотокоси знайшли своє застосування на дачних ділянках, площа яких не перевищує 10-15 соток. У більшості випадків вони оснащуються зігнутої штангою для більш зручного покосу і транспортування. Вартість таких пристроїв набагато нижче професійних моделей. Знайти цікавить вас пристрій ви можете на офіційному сайті - тут https://stroyteh.ua/category/motokosy-trimmery/.

На закінчення

Розібравшись з потрібною різновидом, слід звернути увагу на деякі найважливіші характеристики при виборі. До їх числа відноситься:

- Тип двигуна;

- будова і вага корпусу;

- тип ріжучого елемента;

- форма рукоятки;

- наявність ременя;

- виробник.

Тип двигуна безпосередньо впливає на продуктивність виконуваних робіт. Відносно будови корпусу слід сказати, що найбільш надійними прийнято вважати прямі металеві штанги. При цьому побутові моделі нерідко комплектуються вигнутими штангами із пластику. Це пояснюється полегшений всієї конструкції.

Як ріжучий елемента можуть виступати ножі або волосінь. Для боротьби з бур'янами підійде нейлонова волосінь. Однак для більш складних завдань слід брати модель, оснащену ножами.