Власенко офіційно став підозрюваним

Найвідоміший захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко потрапив до судових жорна . Але не як адвокат , а як відповідач. У понеділок він провів на допиті в Генпрокуратурі більше шести годин. Екс - депутат давав пояснення з приводу побиття екс-дружини Наталії Окунської .

«Власенко підозрюється в нанесенні побоїв і тілесних ушкоджень екс -дружині , а також в умисному вчиненні щодо її насильницьких дій - сказала прес - секретар ГПУ Маргарита Велькова . - Усі факти засвідчуються медичними довідками та експертизами . Також у кримінальному провадженні є показання свідків " .

Арсеній Яценюк , поки Власенко був у Генпрокуратурі , встиг заявити , що він заарештований , ніж буквально підірвав інформаційний простір. Правда незабаром , виявилося, що це неправда. За словами Велькової , Власенко лише вручили повідомлення про підозру . Але справу вже було зроблено - стараннями Арсенія Петровича про нові проблеми Власенка з його колишньою дружиною дізналася вся країна.

 За підсумком допиту , слідчий Генпрокуратури виніс клопотання перед судом про обрання для Власенко запобіжного заходу у вигляді грошової застави . « Суму застави буде визначати Печерський райсуд , якщо погодиться з клопотанням слідчого" , - говорить Велькова .

Сам Власенко сказав журналістам , що йому хочуть обмежити можливість виїзду за територію Києва , а повторні допити йому призначені на дні перебування місії Кокса - Кваснєвського в Україні . «Мені призначені допити на вівторок , середу і п'ятницю , коли приїжджає місія Кокса - Кваснєвського. А головне швидше , все, мені обмежать виїзд з Києва і таким чином позбавлять мене можливості бачити Юлію Тимошенко , а її позбавлять права на захист ".

При цьому по суті звинувачень Власенко нічого не сказав.

У ГПУ це спростовують. «Ніякого застави і ніякої підписки про невиїзд Власенко ніхто ще не встановлював - сказала нам Маргарита Велькова . - . Це може зробити лише суд , який , швидше за все , відбудеться у вівторок "

Тим часом , Наталя Окунська розповіла , що справа проти екс-чоловіка про побої вона порушила ще в 2010 році. «Це все відбувалося на очах у дітей. Я пролежала з синім обличчям і в гіпсі 23 дні в лікарні. А коли вийшла з лікарні , відразу ж віднесла заяву в міліцію " , - розповідає Окунська .

За її словами , тоді Власенко сказав їй , що справі не дадуть хід. «Він мені цинічно відповів , що поки Юля при владі , йому нічого не загрожує. Але я зняла побої , були зроблені всі експертизи . У 2010 році , в січні , справа була закрита . А через рік я знову звернулася до правоохоронців і знову зробила експертизу. Навіть після закінчення часу сліди рубців на слизовій залишаються . Обидві експертизи збіглися " , - каже Окунська .

Вона не пов'язує допит Власенко за своїм позовом з політикою. «Я дуже здивована , чому зараз преса намагається зв'язати побутові побої з його політичною діяльністю . Я це пояснюю як те, що справедливість є , і винні мають бути покарані. Підняв руку на жінку , відповідай ! Його взагалі потрібно вигнати з політики " , - обурена Окунська .

Вона каже , що не знала про те , що екс -дружина викликають до ГПУ : "У мене немає пояснень , чому його викликали саме зараз. Просто , коли б це не сталося і як би він не був покараний - штраф , адмінпокарання або щось ще , я вважаю , що він повинен бути покараний. Щоб кожна жінка , яку в цій країні ображають , зрозуміла , що на її кривдника може бути управа - . Незалежно від того , який у нього політичний статус або становище в суспільстві ".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся