Велика трагедія національного масштабу

Подробиці та онлайн матчу: Франція - Україна - 3:0. Текстова трансляція матчу у відповідь плей - офф

Збірна України в першому матчі забезпечила собі дуже вагому перевагу , і їхала до Парижа з твердими намірами дати господарям бій. Ось тільки тренер суперника вирішив довірити місце в стартовому складі гравцям , які були обділені часом в матчі київському . Саме Бензема , Сахо , Вальбуена і розійшовся Рібері стали причинами успіху Франції.

З перших же хвилин наша команда опинилася під жорстоким пресингом і трибун , і футболістів . Перша торпеда у впевненість українців була пущена на 22-й хвилині. П'ятов врятував після удару Вальбуена , але не зміг перешкодити Сахо добити м'яч у сітку. У цей момент наш захист перший раз серйозно засбоіла . І не припинила супернику доступ кисню надалі. Особливо старався Франк Рібері , який не зміг видати другий поганий матч поспіль . Він просто рвав на обох флангах , постійно загострюючи гру. Через 10 хвилин рахунок за підсумками двох матчів зрівнявся - якщо перший чистий гол Бензема арбітр не зарахував , покладаючись на хибний помах прапорцем бокового арбітра , то на 33-й хвилині віддав боржок Франції - зарахував м'яч з чистого офсайду .

У другому таймі картину вирішив домалювати Євген Хачеріді - маючи жовту картку за розборку в першому таймі з Сахо , він зрубав Рібері і відправився відпочивати раніше своїх партнерів. Можливо, наші хлопці і дотягли б гру до овертайму , навіть постійно поступаючись супернику в повітрі в своїй штрафній , але поховав нашу команду Мамаду Сахо . Точніше , наш захист дозволила поховати її французам , даючи суперникові відчувати себе занадто привільно. Для матчу такого рівня це були непрощенні помилки. Занадто багато помилок за 90 хвилин.

Наші хлопці скоїли величезний подвиг , вийшовши з важкого становища в плей - офф , але після чудового емоційного підйому в першому матчі результат гри- став просто крижаний ванною для сердець уболівальників.