Валерію Золотухіну односельці встановлять пам'ятник

Жителі села Швидкий Джерело, в якому народився легендарний актор Валерій Золотухін, зберуть кошти на встановлення пам'ятника своєму знаменитому односельцю.
Як говорить директор місцевого центру дозвілля Валентина Варваріна, гроші на пам'ятник планується збирати всім світом». Варваріна говорить, що пам'ятник повинен бути добротним і дуже гарним. Також вона додала, що це дуже велика рідкість, коли людина такого рівня заповідає поховати себе в рідному селі.
Валентина сказала, що на будівництво місцевого храму Валерій Золотухін збирав гроші, просто проходячи по рядах з людьми під час заходів, і вони повинні збирати.
Крім цього, Валентина сказала, що в селі повним ходом йде обговорення ідеї перейменування однієї з вулиць на честь Золотухіна. Однак, як каже Валентина Варваріна, це пов'язано з деякими труднощами, так як великій кількості селян доведеться з-за цього перейменування міняти документи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся