У Росії режисер ТБ вставив у випуск новин правду про Путіна

НовиниІнше    07.08.2013 - 10:04
Путін
Путін

На челябінському телеканалі в розпал випуску новини 31 липня сталася надзвичайний інцидент: замість сюжету про "розумний томограф" в ефірі показали шматок "антипутінської" документальної хроніки.

"Епоха Путіна - вона принесла Росії критику всіх міжнародних правозахисних організацій. Убито журналісти Ганна Політковська і Наталія Естемірова. Загинув юрист Сергій Магнітський. За гратами опинився підприємець Михайло Ходорковський. За Володимира Володимировича свобода слова, свобода зборів, свобода взагалі-настійно не вітаються. Корупція в епоху Путіна досягла неймовірних масштабів. Сьогодні Росія за рівнем хабарництва-в одному ряду з Угандою і Того ", - таким текстом раптом приголомшив і південноуральських телеглядачів, заколисаних хорошими новинами про ростеобластного бюджету та можливості" всього за 40 хвилин повністю просканувати мозок "в головній міськлікарні.

Ролик зловісного змісту, де, зокрема, зазначається, що рейтинг Путіна на самому початку його великої політичної кар'єри "злетів так само стрімко, як і будинки в Буйнакську й Москві"-завдяки обіцянці "мочити терористів у сортирі", транслював і цілих дві хвилини , перш ніж виправили помилку. На телеканалі, мабуть, були в паніці, тому що, перервавши "сторонню" запис, накакого-то час пустили без звучну рекламну заглушку, але затемвипуск новин не відновили. Замість цього похапцем поставілікакую-то стару передачу - очевидно, перше, що попалося подруку.

За чутками з інсайдерських джерел "високої надійності" - "антипутінський" ролик випустив в ефір один з режисерів "Східного експреса", який вирішив таким чином підставити керівництво телеканалу, з яким посварився. "Режисера, ясна річ, з телекомпанії звільнять з вовчим квитком . Не виключено, що і справу про хуліганство буде порушено, якщо керівництво компанії все-таки вирішить звернутися до суду ",-повідомляє інтернет-газета.
Режисер уже звільнений "за власним бажанням", але керівництво рассматріваетвозможность подання заяви за статтею "Хуліганство" (стаття вагома-по ній може загрожувати в'язниця строком до семи років. - Прим. Ред.). "Ми не знаємо, як буде кваліфікований такий вчинок і каковиперспектіви справи ", - сказав виданню директор" Східного експреса "Валерій Шагіев.

Залишається додати, що ролик, наскільки можна судити, представлялсобой нарізку з сюжетів грузинського російськомовного телеканалу ПІК (Перший Інформаційний Кавказький). У нього увійшли частини іздокументального фільму 2010 року "Росія: епоха Путіна", а такжечасть доданого сюжету про повернення Путіна на пост президента в2012 році. Як і навіщо цей ролик виявився у відеотеці телеканалу, дружнього владі Челябінської області, залишається за кадром.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top