У справі про викрадення черниць назріває новий скандал

НовиниІнше    07.08.2013 - 09:51

Підозрюваних вже почали допитувати. Вони провину не визнають.

У справі про викрадені черницях Свято-Покровського монастиря столиці - ігумені Каллісфену та її помічниці, з'явилися нові подробиці. «З п'ятьма заарештованими, яких підозрюють у викраденні ігумені та її помічниці, проводяться слідчі дії та допити», - розповіла «Сьогодні» прес-секретар київської міськпрокуратури Яна Соболевська.

Силовики кажуть, що ті не визнають свою провину. У прокуратурі не підтверджують інформацію, що з'явилася в ЗМІ, що між черницями та заарештованими призначені очні ставки. А ось адвокат першого заарештованого у справі черниць, Сергія Бута, Євген Грушовец в розмові не виключив, що вони таки пройдуть: «Для того, щоб встановити істину в цій справі, в будь-якому випадку очні ставки будуть проводитися. Адже Сергій Бут не має стосунку до всього цього. Він не може коментувати, викрадали черниць чи ні, тому що він не був свідком цих подій. Я не виключаю, що його могли заарештувати помилково ».

П'ятірка викрадачів, яких пов'язують з Сергієм Бутом, - це уродженці селища Коцюбинське під Києвом, селища Іванків поблизу Чорнобиля та райцентру Корсунь-Шевченківський на Черкащині. До цього правоохоронці додають, що всі вони спортсмени. «Двоє з п'ятьох, до речі, були затримані в Криму біля пляжу, так що за грати потрапили з хорошим засмагою», - іронізують силовики. Нагадаємо, скандал з викраденням черниць, яке відбулося в червні, пов'язують з достойників духівником УПЦ МП Олександром Драбинко. В оточенні монашок кажуть, що з них перед викраденням нібито вимагали повернення $ 15 млн, хоча сама матінка каже, що не розуміє, про які гроші йдеться. «Є інформація, що сам Драбинко після всього цього подав у відставку. Але у нього посади: прес-секретар і голова нагородного відділу. Усі думають, що він пішов з архієрейства. Але для цього треба подавати заяву на Синод, а він цього точно не робив », - розповів нам прес-секретар УПЦ МП Василь Анісімов.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top