ru ua

Установка кондиціонерів. Це важливо знати замовнику!

Кондиціонер дає унікальну можливість вибирати температуру в приміщенні самостійно. Тому, придбання цього агрегату робить існування більш комфортним і здоровим, ніж раніше. Визначившись з моделлю, і вибравши правильну потужність кондиціонера виходячи з розміру площі, слід знайти досвідчених фахівців, які зможуть грамотно і якісно встановити агрегат на його майбутнє робоче місце. Самим популярним варіантом на даний момент є спліт-система, що складається з двох блоків - зовнішнього і внутрішнього.

Установка кондиціонерів вимагає досить істотного впровадження в існуючі комунікації, тому в ідеалі його треба планувати і ставити ще на стадії ремонтних робіт. Тоді вдасться врізати в стіни і приховати і дроти, і кабелю, і канали. Особливо це необхідно, якщо внутрішній блок кондиціонера буде стояти далеко від зовнішнього. Але слід знати також про те, що кожен метр додаткових комунікацій здорожує установку кондиціонера. Також не варто робити шлях комунікацій до блоків занадто звивистим - це знизить потужність приладу. Якщо ремонт вже зроблений, то виручить застосування декоративних коробів, за якими можна приховати всі технічні деталі.

Зовнішній блок ставиться в зручному для монтажу та обслуговування місці без потрапляння прямих сонячних променів, здатних довести прилад до перегріву. Важить зовнішній блок чимало, так що для нього потрібно капітальне і міцну основу. Також слід продумати, куди буде відводитися конденсат, це може бути як внутрішня каналізація, так і відведення назовні через спеціальний дренажний шланг. Пам'ятайте про сусідів - їм може не сподобатися шум зовнішнього блоку або звуки капає конденсату.

Внутрішній блок рекомендується розташовувати таким чином, щоб вступник повітря не був спрямований безпосередньо на людину, що сидить, наприклад, на дивані. Також він повинен перебувати подалі від джерел тепла, таких як батареї або телевізор.

Установку кондиціонера повинні здійснювати тільки професіонали, так як ряд маніпуляцій можна проробити тільки за допомогою спеціального обладнання, наприклад, вакуумацію комунікацій. Тому, якщо ви хочете, щоб агрегат прослужив довго і якісно, ​​звертайтеся до перевірених фахівців. Компанія CoolOne допоможе Вам реалізувати монтаж кліматичної техніки будь-якої складності в строк і з заданим якістю!