ua en ru

Як українське виробництво упаковки працює для світових ринків

Як українське виробництво упаковки працює для світових ринків

Мировой рынок упаковки досягає триллиона доларів до 2020 року, прогнозує аналітичне агентство Smithers Pira. Из них 22% придется на долю гибкой полимерной упаковки.

Украинский производитель гибкой упаковки «Арис» намеревается стать одним из серьезных европейских игроков в этой большой игре.

Харьковская компания «Арис» началась с 4 человек в 1992 году.

К 2017 року - це:

Вже 145 чоловік
Більше 4000 квадратних метрів виробництва,
Більше 1000 постійних замовників більше ніж у 20 країнах,
11-12 мільйонів пакетів для кофе, пакетів для чаю щотижня,
Сотні тонн губної рулонної упаковки в рік.
Рулонний упаковка і готові пакети для кави, чаю, снек, спеції, соуси «Аріс» виробляє для замовників з усією Європа (Польща, Нідерланди, Бельгія, Іспанія, Греція, Франція, Великобританія, Чехія, Норвегія, Швеція, Данія, Латвія), Ближнего Востока, Молдова, Армения, Грузия, Росія, Беларуси, Казахстан.

Як компанія стала помітним гравцем на українському ринку виробництва упаковки

В компанії говорять, що вкладають гроші та прагнення до того, щоб вчасно зрозуміти, яка галузь буде активно розвиватися. «Ми інвестуємо в навчання співробітників, усвідомлено займаємося вивченням не тільки українських, а й світових тенденцій. Беремо участь в основних світових виставках упаковки і їздимо на фабрики до колег в Швейцарії, Китаї, Німеччині », - говорить директор компанії« Аріс »Євген Титаренко. «Изучение и аналитика, с определенной долей везения, конечно. Затем серйозні безперервні інвестиції в обладнання. І, в якусь ступінь, участь у формуванні галузі ».

Основними локомотивами для розвитку компанії стали українська кофейня та чайна галузь. Обсяг продажів пакетів для кофе вирощувався разом з популярністю кофеен «третьої хвилі» та зростанням популярності споживання свіжозвареного кофе в Україні. В компанії гордиться тим, що сьогодні практично всі українські обжарщики кофейного зерна використовують упаковку від «Аріс».

Перші пакети для чаю, пакети для кофе компанія «Аріс» випустила ще в 2005 році. З тих пір компанія розширила виробництво до 9 пакетоделательных машин, щоб запропонувати найбагатший в Україні асортимент.

І навчає робити найбільш складні технологічні рішення:

Використовуючи непрості в обробці поліпропілену для особливої ​​тактильності або матовості упаковки,
Контроліруючи найменші деталі (наприклад, пропайка швів в пакет до-пак)
Застосовую вибіркове матування,
Создавая сложные ламинаты с крафт-бумагой,
Розробляю нові кольори та фігурні форми пакетів.
Разом з технологічним вдосконаленням розширився і перелік галузей, для яких компанія випускає готові пакети.

Гибкая рулонная упаковка для крупных производителей

Укрупнення виробництва і перехід на власній друку і ламінування багатошарових плівок стали в 2014 рік наступний логічних кроків в зростанні компанія «Аріс».

Упаковка гнучка рулонна - це рулони брендованих плівок (з віддрукованим дизайном), з яких пакет формується прямо на фасувальною лінії одночасно з запаковування в нього продукту (снеки, крупи, батончики, майонез, кетчуп і так далі). Поставляється крупними підприємствами, які виробляють продукцію на промислових масштабах.

Комерційний директор компанії «Аріс» Олена Приходько зазначає: «З вересня 2014 року" Аріс "в повній мірі увійшов на ринок рулонної упаковки як виробник із замкнутим циклом: машина 8-кольоровий глибокого друку (ротогравюрного друк), 2 сольвентних і 1 безсольвентний ламінатори, 9 пакетоделательных машин для виготовлення всіх видів готових пакетів, серйозний лабораторний контроль якості. В результаті до нас йдуть за найскладнішими рішеннями: багатошарові плівки для гарячого розливу кетчупів, для майонезів, згущеного молока, для упаковки агресивних продуктів (червоний перець, спиртовмісна автокосметика) та інший непростий за складом продукції, що вимагає особливих умов зберігання в упаковці.

Зараз «Аріс» пройшов всі тести для виготовлення реторт-упаковка, яка повністю замінює жерстяної банки (технологія не змінює смаку продуктів, що актуально для наших замовників - виробники армійського харчування, консерви для тварин, і швидко набирає популярність готові страв). Перша поставка реторт-упаковки вже йде нашему замовнику ».

Выход на экспорт

Одночасно з розширенням виробництва в 2014 році в компанії вирішили "вийти в Європу". З кінця 2014 року «Аріс» бере участь у основних галузевих та «клієнтських» виставках у Прибалтиці, Польщі, Німеччині.

Перші поставки в Європу почалися майже зразу ж. Незважаючи на складності з валютним контролем і транспортування, замовники з Нідерландів, Бельгія, Іспанія, Великобританія, Польща, скандинавські країни зацікавлені «розкуштувати» виробництво упаковки для своєї продукції в Україні.