Україна на 27 місці в світі за кількістю доларових мільярдерів

Україна на 27 місці в світі за кількістю доларових мільярдерів
долларовi мiльярдеры

За кількістю доларових мільярдерів України опинилася на 27 позиції світового рейтингу , розташувавшись між Єгиптом і Чилі . Про це свідчать результати дослідження « Перепис мільярдерів 2013» , проведеного експертами міжнародної компанії Wealth -X , яка досліджує життя найбагатших людей сучасності , спільно зі швейцарським фінансовим конгломератом UBS.

Це перше в своєму роді глобальне дослідження , завданням якого був поглиблений аналіз багатющої частини населення світу , представники якого володіють активами на суму не менше $ 1 млрд.

Згідно з даними звіту , на сьогоднішній момент світовий клуб мільярдерів налічує 2 170 чоловік з 78 країн , за останні чотири роки збільшивши кількість своїх представників на 60 % , а сукупний розмір чистих активів ( вартість активів за вирахуванням зобов'язань) - більш ніж у два рази ( на $ 6 , 5 трлн в 2013 р. проти $ 3,1 трлн у 2009 р.).

Тим самим стан клубу мільярдерів вже зараз перевищує обсяг ВВП будь-якої країни світу , крім Китаю та США . За прогнозами експертів , до 2020 р. кількість доларових мільярдерів збільшиться майже вдвічі і складе близько 3 900 осіб.

Чверть ( 24 %) всіх мільярдерів світу є жителями США , володіючи третю (32%) всіх активів найбагатших людей . Більше ста мільярдерів також проживають в Китаї ( 157), Німеччини ( 148 ), Великобританії ( 135 ) , Росії ( 108 ) та Індії ( 103). Що стосується ділових столиць світу , найбільше представництво успішні люди мають у Нью - Йорку ( 96 ) , Гонконзі ( 75) і Москві ( 74).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся