Тіна Канделакі розкритикувала логотип для ЧС-2018 з футболу

Середа 29 жовтня 2014 13:21

Російська телеведуча Тіна Канделакі розкритикувала логотип для чемпіонату світу з футболу, який пройде в Росії в 2018 році, малювали іноземці. Про це співачка написала у своєму Facebook, передає Ivona.

"Побачила логотип чемпіонату світу з футболу і злякалася. Якийсь інопланетне трехоке та одноноге істота буде представляти нашу країну. Господи, я розумію, що такі речі роблять придворні компанії або іноземці, чия репутація повинна бути підтвердженням суми, яку на це виділяють. В даному випадку творило португальське брендингове агентство Brandia Central, яке завоювало це право, перемігши в конкурсі з участю восьми дизайнерських бюро з різних країн", - написала Канделакі.

Тіна Канделакі припустила, що журі, яке обирало логотип, було некомпетентне. До його складу увійшли не тільки люди, що мають відношення до спорту та дизайну, а й артисти, чого Канделакі абсолютно не зрозуміла.

"Ми не кольоровий сперматозоїд! Ми не ідіоти, щоб виглядати як пихате щось безглузде, жодним своїм гладким боком не відображає країну, яка вперше в історії приймає чемпіонат світу з футболу і через це найважливіша подія має можливість розповісти про себе новими словами. Однією з умов було втиснути в емблему кубок, я розумію, що дизайнери вирішили надихнутися космічною станцією, але я не розумію, як цей мутант полетить! Я розумію, що цей, прости Господи, мухомор з майбутнього, мабуть, галюциногенний,і, якщо на нього довго дивитися, напевно, відкриється вихід в інші світи, але цей вид психічної атаки краще притримати для менш значних експериментів з іміджем країни", - додала телеведуча.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся