Templatemonster відкрив секрет, про те як можна створити сайт без знання HTML?

НовиниІнше    08.08.2016 - 11:31

Зараз, коли інтернет майже повністю охопив світ, люди прагнуть зайняти своє місце «під сонцем». Власна сторінка сьогодні потрібна не тільки для спілкування, але і щоб розповісти про себе і свої захоплення, інтереси всьому світу. Не дивно, що все більше набирають популярність навчальні курси і уроки по створенню веб-ресурсів. Багато хто задається питанням: чи обов'язково розбиратися в HTML, CSS та інших премудростях або ж реально використовувати тільки конструктор сайтів?

методи збирання

Всього є три способи втілити в життя мрію про персональний куточку в мережі:

1. За допомогою вручну написаного коду. Мова програмування, як і все, що пов'язано з комп'ютерами, досить важкий для розуміння і сприйняття. Простій людині складно буде розібратися у всіх існуючих комбінаціях і значеннях. Але ж з них ще треба розділи зібрати, та дизайн намалювати, так наповнити їх ... Крім того, такий варіант не відрізняється гнучкістю налаштувань: щоб змінити будь-якої блок або переписати текст, необхідно переробляти цілі частини.

2. Використання програм-конструкторів. Ті, хто не має технічного складу розуму, віддадуть перевагу цей напрямок. Від користувача не потрібно особливих умінь, так як контроль і редагування віртуальних даних відбувається в доступному для кожного графічному вигляді. Умільцями постійно випускаються численні шаблони сайтів, які легко підібрати і настроїти під свій смак.

3. Установка на сторінку CMS (системи управління контентом). Надає практично безмежні можливості. Вона потребує тільки в заповненні інформацією. Ця програма здатна сама редагувати і розміщувати статті, фотографій та іншого в заданих формах.

Найбільш прийнятними для новачків вважаються другий і третій пункти. Тим, хто хоче простий сайт-візитку, немає сенсу завантажувати голову чимось складним.

Однак ті, хто має намір впритул займатися своїм дітищем, розвивати його, удосконалювати і просувати, рано чи пізно все ж зіткнуться з необхідністю вивчити хоча б основи комп'ютерної грамотності. Це допоможе без проблем регулювати виникають недоробки і впроваджувати компоненти.

Виходить, що без знання сучасних технологій складно створити що-небудь справді якісне. В якійсь мірі кожному доведеться опанувати нові для себе навикамі.Сістеми управління сайтів (CRM) для яких є готові шаблони на Templatemonster
Провівши аналіз нових сайтів створених за 2015-2016 рік експерт по вебаналітіке Rulik Morgan склав рейтинг популярності, систем управління сайтів (CMS) які доступні до продажу на сайті в неймовірно великій кількості охоплюючи всі популярні види бізнесу

Рейтинг шаблонів на Templatemonster для популярних СМS

Шаблони сайтів для Joomla
Шаблони сайтів для WordPress
Шаблони сайтів для PrestaShop
Шаблони сайтів для OpenCart
Шаблони сайтів для Magento
Шаблони сайтів для Moto CMS
HTML self-made CMS

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся