ru ua

Суд завершив слідство у справі Дмитра та Сергія Павличенко

Вчора Апеляційний суд Києва відновив розгляд справи Дмитра та Сергія Павличенко, обвинувачених у вбивстві судді Шевченківського районного суду столиці Сергія Зубкова 21 березня 2011.

Головуючий суддя В'ячеслав Дзюбін оголосив результати додаткової судово-медичної експертизи. Вона повинна була встановити обставини, за яких Дмитро Павличенко отримав рану на кисті, а Сергій Павличенко - на нозі. За версією звинувачення, рани були отримані при нападі на Сергія Зубкова. Дмитро Павличенко наполягав, що він поранився під час затримання, а Сергій Павличенко стверджував, що отримав рану, випадково впавши на скло на вулиці.

Однак друга експертиза, проведена Київським бюро судово-медичної експертизи, показала, що рани обвинувачених були нанесені "колючо-ріжучим предметом". "При пошкодженні від скла характер поранень зовсім інший", - процитував висновки експертизи пан Дзюбін. Це викликало обурення Дмитра Павличенка, який заявив, що експертиза фальсифікована: "Нас ніхто не оглядав". За словами адвоката Сергія Павличенка Андрія Лакуші, в червні судмедексперт Давид Валіахметов приходив для огляду підсудних у СІЗО, однак ті відмовилися спілкуватися з ним у відсутності адвокатів. У підсумку експертизу провели на підставі вже наявних у справі матеріалів.