ua en ru

Стовбурові клітини - відкриття з великої літери

По-справжньому унікальною особливістю нашого організму мають стовбурові клітини. Це неоціненний ресурс, який має здатність до диференціації. Стовбурові клітини людського організму здатні трансформуватися в інші активні клітини, наприклад, печінки або серця, тобто представляють собою особливий і заповнює втрати механізм.

Клітинна терапія як «еліксир молодості»

У міру природного процесу старіння людина все інтенсивніше витрачає свій, закладеної природою, потенціал до довгого і здорового життя. У співвідношенні 1: 100000 становить зміст стовбурових клітин в людському організмі на момент народження, після досягнення ж 50-ти років, це кількість падає до співвідношення 1: 500000 трансформованих стовбурових клітин. Настільки стрімкі зміни і є причинами багатьох тяжких хвороб - цукрового діабету або хвороби Альцгеймера.

Так, проведення клітинної терапії як унікального способу поліпшити життєві показники людини, зберегти молодість, здоров'я, а можливо, і уникнути смертельного результату, який пророкують багато тяжкі захворювання, практикується в сучасній медицині в розрахунку більше 20000 процедур в рік.

Як працює терапія стовбуровими клітинами?

Процедура терапії розрахована на якісний результат за рахунок отримання людиною в процесі лікувального заходу певної кількості стовбурових клітин, що визначається для кожного окремого організму в індивідуальному порядку. Клітини, починаючи свою активну роботу, не тільки відтворюють іншу клітинну складову, але, тим самим, і заповнюють їх втрати за десятки прожитих років.

Так, результат не змушує себе довго чекати - відчутний і видимий ефект молодості відзначають успішно пройшли процедуру «омолодження» пацієнти.

Клітинна терапія сьогодні

Курс клітинної терапії, що проводиться під суворим контролем висококваліфікованого фахівця, коштує не дешево - в встановлену ціну за лікувальний захід входить вартість самого біологічного матеріалу, його культивування в спеціально обладнаних технологічних лабораторіях і процес введення стовбурових клітин в організм людини. Але мета виправдовує засоби.

Використання особливих мезенхімальних стовбурових клітин широко застосовується в медицині навіть для відновлювальних процедур пошкоджених кінцівок, профілактики захворювань шкірних покривів і лікування особливо тяжких опіків, при порушенні роботи нервової системи. Винятком із застосування терапії стовбуровими клітинами не стала і область стоматології.

Так, по-справжньому інноваційний винахід клітинної терапії є гарантом довголіття, високих показників якості здоров'я і молодості.