Сьогодні відкривається Міжнародний кінофестиваль в Локарно

НовиниІнше    07.08.2013 - 15:10

Сьогодні, 7 серпня, відкриється щорічний Міжнародний кінофестиваль в Локарно.
Четвертий за значимістю фестиваль у Локарно (після Каннського, Венеціанського і Берлінського) славиться своєю незаангажованістю в доборі програми, роблячи ставку на новий, експериментальний кінематограф. Особливість фестивалю в Локарно - один з найбільших екранів під відкритим небом, який встановлений на центральній площі міста - Пьяцца-Гранде, яка щодня збирає до 8 тисяч глядачів.
Відкривати фестиваль буде детективний трилер культового ісландського режисера Бальтазара Кормакура, який називається «Два стволи». У головних ролях зіграли Дензел Вашингтон і Марк Уолберг.
Відомо, що за час фестивалю за спеціальними нагородами за внесок у розвиток світового кінематографа на сцену Пьяцца-Гранде піднімуться Вернер Херцог, сер Крістофер Лі, Вікторія Абріль, Фей Данауей, Отар Іоселіані, Жаклін Біссет.
До речі, програма вже 66 за рахунком фестивалю в Локарно буде складатися з дванадцяти розділів, найважливішим з яких є міжнародний конкурс, переможець якого отримає Золотого леопарда.
Що ж стосується журі конкурсу, то в цьому році його очолює арт-хаузный режисер з Філіппін Лав Діас.
Серед 20 повнометражних картин, які будуть представлені на суд поважного журі, виставлені такі роботи, як: «Історія моєї смерті» режисера Альберта Серра, «Наша Сунхи» режисера Хона Сансу, «Реальність» Кійосі Куросави, «Вологі ділянки» Давида Внендта.
Окремо хотілося б згадати світову прем'єру режисера Квентана Дюпьє фільму «Неправильні копи», одну з ролей в якому виконав Мерилін Менсон.
До речі, кінофестиваль в Локарно триватиме з 7 по 17 серпня. В цьому році кінороботи з України не представлені в програмі фестивалю.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top