Путін сказав, засунути заяви ОБСЄ, ЄС і США в "одне місце" - Саакашвілі

НовиниІнше    09.08.2013 - 10:00

Президент Грузії не вірить у мирне співіснування з нинішнім керівництвом Росії на чолі з президентом Володимиром Путіним.

Про це він заявив в інтерв'ю телекомпанії "Руставі-2" напередодні п'ятиріччя російсько-грузинського збройного конфлікту, повідомляють грузинські ЗМІ.

"Я завжди говорив президенту РФ Володимиру Путіну приємні речі, поводився, як вівця перед вовком, але ніколи вовк не буде добре ставитися до баранчикові", - сказав Саакашвілі.

За його словами, грузинський народ це повинен зрозуміти "йти своїм шляхом - європейським вибором".

"Ми не повинні бути баранами, цей шлях ми вже пройшли, але нічого від цього не виграли", - сказав грузинський президент.

"Нова влада намагається вселити народу, що це можливо, однак заяву російської сторони все ставить на свої місця і народ повинен розкрити очі, а я завжди говорив правду народу і продовжує це робити - домовитися з нинішнім російським керівництвом неможливо", - підкреслив Саакашвілі.

За його словами, Путін не обтяжував себе в образах на адресу глави Грузії.

"Коли ситуація була напруженою, я зателефонував президенту Дмитру Медведєву, але телефон взяв Путін і сказав, щоб я мав справу з ним. Тоді я йому сказав, що ЄС, ОБСЄ та США різко критикують Росію за ескалацію напруженості в сепаратистських регіонах Грузії, а він сказав іронічно, що паперів із заявами багато і попросив засунути ці папери в одне місце, прямо так і сказав, я звичайно ж сторопів ", - відверто розповів президент Грузії.

Саакашвілі назвав неминучої війни між Грузією і Росією в серпні 2008 р., оскільки, за його словами, "Росії знадобилася війна, щоб нас контролювати, а для цього вирішили відторгнути Абхазію і Південну Осетію. Вони готувалися до війни з 2005 року", - заявив він.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top