Мандрівник 20 хвилин спостерігав за чудовиськом в море

Два місяці дніпропетровський мандрівник Сергій Гордієнко проводить в експедиції "Транс- Чорноморський автономний перехід» , в ході якої обходить пішки півострів Крим .

За цей час наш земляк пережив чимало пригод.

Спочатку планувалося , що 2400 км Гордієнко подолає за сто днів , але негода внесла свої корективи в графік . « Були дуже сильні шторми на морі, в три з яких я потрапив .

Каяк ( гребне розбірне судно - Авт. ) . На початку листопада пошкодився , і тепер я йду по суші. Зараз я вже перетнув всю гірську систему і перебуваю під Судаком " , - розповів нам мандрівник .

Мандрівник тримає шлях на Феодосію , смт Сєдове , а далі рушить в Запоріжжі , звідки водним шляхом повернеться до Дніпропетровська. У рідне місто Сергій Гордієнко планує прибути до Нового року.

9 листопада в 12 км від гори Карадаг Сергій побачив , як у морі плавало гігантське непізнане істота . Пізніше він зрозумів , що побачив легендарне Карадазьке чудовисько .

Про морський змії давно складають легенди місцеві жителі. « Я йшов по горі , і з висоти 500 м було чітко видно , як ця тінь початку скручуватися в півкільце . Голова - чорна точка , постійно була над водою. 15 хвилин спостерігав за його маневрами за півкілометра від берега. Упевнений , що це був не косяк риби . Косяк постійно в русі - він то звужується , то розширюється . У цього створіння були виразні контури . Місцеві жителі кажуть , що ця тварюка проявляється досить часто , жере дельфінів , іноді зникають люди , знаходять тільки розірвані намети " , - розповів нам Сергій Гордієнко.

Мандрівник твердо впевнений , що це питання потрібно обов'язково досліджувати фахівцям на місці. «Свого часу Жак -Ів Кусто провів експедицію і зловив кистеперу рибу , яка древнє всіх живих істот на планеті. Раз вона існує то , можливо , існують і інші види , про які ми поки не знаємо. Ця тварина цілком може існувати. Наприклад , відомі кальмари , що досягають 20 м. Нещодавно тіло такого кальмара знайшли на березі Перу " , - пояснив Гордієнко.

Кримський уфолог Антон Анфаль допускає існування монстра. «Факти його появи фіксують не тільки в районі Карадага . Бачили його і в районі Фороса біля Ялти , і поблизу мису Фіолент під Севастополем. Під Кримом напевно є система великих печер і тунелів , де ці гади можуть мешкати . Але також часто за чудовисько беруть відомі науці види , які можуть в Чорне море запливати з Середземного " ​​, - висловив він свою думку.

А от місцевий житель Джамшид Ісматіллаев припускає, що за аномалію туристи беруть зграї дельфінів : «У цих місцях дуже багато дельфінів , які прямо біля берега плавають. Може , хтось переплутав їх з чудовиськом " .

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся