ru ua

Співачка Йолка приміряла романтичний образ

Ялинка приміряла романтичний жіночний образ і відправилася гуляти по вулицях Санкт-Петербурга.
Днями Ялинка знялася в кліпі на нову пісню «Намалюй мені небо». За словами артистки, влітку завжди хочеться чогось теплого і світлого, а тому й відео має бути відповідним. Цікаво, що для реалізації такого задуму продюсери і сама виконавиця відправилися в Санкт-Петербург.
Спочатку Йолка не вірила, що північне місто може бути настільки теплим і привітним. Коли проходили зйомки, в Пітері стояла сонячна погода. «Санкт-Петербург завжди здавався мені дуже сірим і незатишним. Потім життя познайомила мене з дивовижними людьми з цього міста і поступово через них я відкрила для себе зовсім інше місто - світлий, красивий, комфортний і дуже привітний », - розповіла Йолка.
Режисер кліпу Ігор Бурнишев не сумнівався у виборі місця зйомок. Він відразу уявив собі картину і ідею кліпу. Пітер виявився ідеальним місцем: «Я, коли почув пісню перший раз, відразу уявив собі прогулянку, прогулянку двох людей, чоловіка і жінки. Ну, а найромантичнішим містом в нашій країні, на мій погляд, є Пітер », - поділився режисер кліпу.
Образ Ялинки в кліпі «Намалюй мені небо» обов'язково порадує любителів етнокультури та цінителів всього екзотичного. Співачка позувала перед камерою в повітряному білій сукні, а руки співачки прикрашали незвичайні розпису білою фарбою - так звані тимчасові біотатуіровкі.