ru ua

Олів'є Мартінес побився в аеропорту Лос-Анджелеса

Олів'є Мартінес побився в аеропорту Лос-Анджелеса

Актор Олів'є Мартінес побився в аеропорту Лос-Анджелеса, захищаючи сім'ю від фотографів, передає Spletnik з посиланням на західні ЗМІ.

У неділю Олів'є і Халле разом з дітьми - сином Масео і донькою Налою - приїхали в аеропорт LAX, однак піднятися на борт без пригод не вдалося. Варто було сімейства вийти з машини, як поблизу виявилася натовп папараці.

Наскільки відомо журналістам, Мартінес спробував перешкодити фотографам робити знімки його сім'ї, в результаті і зав'язалася бійка. Під час неї актор ударив якогось чоловіка дитячим автомобільним сидінням, так, що той впав на спину. До речі, потерпілий не папараці, а службовець аеропорту - він, імовірно, теж фотографував зоряне сімейство.

У поліції повідомили, що чоловіка відвезли в місцеву лікарню, а пізніше він написав заяву. Про стан його здоров'я нічого не повідомляється.

Відомо, що Олів'є, Халле і діти пари після події все-таки піднялися на борт літака і продовжили свою подорож.

Зазначимо, що Беррі і Мартінес не в перший раз конфліктують з папараці. З-за їх переслідувань актриса навіть збиралася переїхати до Франції, де більш суворі закони щодо представників преси. Також пара виступає за посилення законів, що забороняють фотографам робити знімки дітей знаменитостей.

За матеріалами Spletnik