Охоронці одеського супермаркету вимагали від покупниці 10 тисяч і продати нирку за нібито крадіжку стегенець

Годуюча мама забула розплатитися за частину продуктів, а після інциденту з охороною у неї пропало молоко.

30-річну одеситку Олену Галієву, яка лише два тижні тому вийшла з пологового будинку, звинуватили у крадіжці продуктів з супермаркету. Як розповіла нам сама Олена та її чоловік Руслан, охоронці магазину тримали її під замком і вимагали заплатити 10 тис. грн штрафу.

За словами Олени Галієв, її затримали охоронці магазину на вул. Героїв Сталінграда, 98. Причина - забула розплатитися за упаковку стегенець, масло і шматок сиру - ці продукти разом «потягнули» на 120 грн. «Це було у вівторок, близько 13:00, - розповідає Олена. - Я пішла за продуктами, взявши з дому поліетиленовий пакет. Замислившись, я поклала упаковку стегенець, масло і сир у свій пакет, а його - у візок, поруч з іншими продуктами. На касі я розплатилася за продукти з візка. Але забула дати гроші за те, що спакувала в свій пакет. На виході мене затримали і звинуватили у крадіжці ».

Свою забудькуватість одеситка пояснила втомою. «Я практично не сплю, дивлюсь за новонародженим сином Андрієм. У магазин йшла в напівдрімоті, - говорить Олена. - Ще й чоловіка залишила вдома з малям і донькою. Син почав плакати, чоловік зателефонував і просив швидше повертатися. Я розхвилювалася і забула заплатити за ці злощасні стегенця! »

Подальші події, за словами Олени Галієв, розвивалися як в страшному сні. Одеситку відконвоювали в супроводі охоронців в службове приміщення і зажадали розплатитися за неоплачені продукти ... в 100-кратному розмірі - 10 тис. грн. Олена злякалася і зателефонувала чоловікові. Поки Руслан з дітьми поспішав їй на допомогу, Олену тримали під замком. «Я сиділа в кабінеті голодна, а директор магазина і охоронці пили каву і знущалися наді мною. Спочатку вони змусили мене написати боргову розписку на 10 тис. грн. Також мені довелося написати, що до мене не застосовувалося фізичне або психологічне тиск, - згадує дівчина. - А коли я сказала, що в нашої родини таких грошей немає, а чоловік везе в магазин всього 1 тис. грн, то вони почали сміятися і лякати, що мене посадять у в'язницю за крадіжку. А дітей заберуть в притулок або дитбудинок. Ще охоронці з глузуванням пропонували мені варіанти, як можна розплатитися: «дитячими» грошима, закласти в ломбарді прикраси або продати нирку ».

За словами одеситки, через 10 хвилин після початку конфлікту в магазині з'явилася міліція. «Охоронці показали мені на міліціонерів і сказали, що вони хочуть забрати мене в райвідділ. Щоб цього уникнути, мені довелося підписати і пояснювальну записку до міліції », - додала затримана. Галієву відпустили через 4 години - коли її чоловік привіз гроші. Наслідки інциденту не змусили чекати - у годуючої матері пропало молоко.

Рядові співробітники магазину зізнаються, що чули про цей конфлікт. Але замдиректора супермаркету «Таврія В» на Героїв Сталінграду Євген Урін заявив нам, що ніякого затримання не було. А в центральному офісі мережі магазинів, куди ми звернулися за коментарями, не змогли ні підтвердити, ні спростувати розповідь Галієв.

Глава прес-служби облУВС Володимир Шаблієнко повідомив, що про даному конфлікті в міліції не знають: «Ніяких заяв не надходило. У разі подібних ситуацій громадянам потрібно звертатися із заявою в райвідділ міліції ». До речі, подружжя Галієв написали заяву в одеський УБОЗ.

Пишіть протокол

Одеський юрист Сергій Лавров радить: потрапили в подібну ситуацію потрібно наполягати на складанні протоколу в райвідділі у присутності понятих: «Поки товар не винесений з магазину, він не вважається вкраденим. Все, що може зробити охорона, - це запропонувати заплатити за товар або повернути його ».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся