ua en ru

Огорожа адміністративного кордону і приватних територій

Огорожа адміністративного кордону і приватних територій

вступ
З часів зародження цивілізації суспільство прагнуло до завоювання нових територій і подальшого утримання їх під своїм контролем. Факт володіння позначали живий обороною, ровами, фортецями, потім з'явилися адміністративні кордони в масштабах міст і держав, які не потребують найчастіше нічого більш митних постів / пропускних пунктів. На побутовому ж рівні потреба в розмежуванні збереглася виразніше, тому огорожу особистого ділянки землі парканом - незмінна задача номер один при будівництві.
Якими бувають огорожі?
Якщо говорити глобально, то огородження діляться на два типи: декоративні і захисні, тобто прямо виконують свою спочатку задуману функцію. У даній статті піде мова саме про останні.
Спочатку слід визначитися з типом території, яку ви плануєте захистити. Для чого це робиться? Напевно, багато хто з нас хоч раз, та замислювалися про, як мінімум, візуальному невідповідність призначення ділянки та виду огорожі? Наприклад, стандартні шість соток в дачному кооперативі, обнесені величезним чотириметровим парканом, або режимний об'єкт, «охоронюваний» штахетником? Самі по собі ці види забору мають повноцінне право на існування, але застосування їх в не призначеної їм обстановці зводить нанівець всю красу їх захисних властивостей. На підставі багаторічного досвіду нашої компанії, ми беремо на себе відповідальність радити ту чи іншу огорожу для конкретних випадків. Якщо це ділянка для сільгосп потреб, що не вимагає посиленої оборони у вигляді колючого дроту і бігають по периметру охоронних собак, то з цим завданням цілком впорається рулонний паркан з ПВХ покриттям, що монтується на круглі стовпи з діаметром 45 мм. Це дуже економічний варіант для дачників, які планують обнести город або сад. За рахунок ПВХ він дуже гнучкий, але в той же час, слід враховувати, що максимальна товщина його прута досягає 2,2 мм з урахуванням покриття, тобто фактичний діаметр самої стали варіюється в межах 1,5-1,8 мм.
Коли ж необхідна більш міцна конструкція, ми пропонуємо секційний паркан із сітки. На відміну від рулонного, він покривається ППЛ, що в купе з більш товстим прутом забезпечує досить жорстку структуру сітки. Залежно від інтенсивності навантаження на огорожу, секції кріпляться на круглі або профільні стовпи зі сторонами від 30 до 80 мм. На цьому місці в статті варто зробити розгалуження і розповісти окремо про особливості кожного виду даного паркану.
На існуючому ринку прийнято ділити секційний паркан із сітки на 3d і 2d. 3d, в свою чергу, на серії - Еко і Класик.
У чому різниця між секціями 3d і 2d? Вся справа в розташуванні прутів і їх вугіллі зігнутими. У 3d використовуються по одному вертикальному і горизонтальному пруту. Так само по всій висоті панелі на однаковій відстані розташовані V-подібні виступи вертикального прута. Таким чином, якщо дивитися на секцію в профіль, ми бачимо, що вона не плоска - звідси і пішла її назва. При виробництві даної секції використовується дріт діаметром від 3 мм до 5 мм з урахуванням покриття. Розподіл на серії як раз і визначається товщиною прута.
паркан із сітки серії ЕКО

Серія Еко - це панелі з прутами 3/3 мм і 3/4 мм. Вони відрізняються досить демократичною ціною, що забезпечує їх постійний попит. У парі з круглими стовпами виходять більш ніж економічні комплекти.

паркан із сітки серії Класік

Серія Класик - це панелі з дроту діаметром 4/4 мм і 5/5 мм. Товщина прута забезпечує досить жорстку конструкцію. Найчастіше до них вибирають стандартні стовпи з профілем 60х40 мм.

паркан із сітки серії СПОРТ
2d складається з одного вертикального і двох горизонтальних прутів, де горизонтальні розташовані паралельно по обидві сторони від вертикального. У такий панелі немає виступів і в профіль вона рівна. Дріт для такої секції береться з діаметром від 4 мм і до 6 мм. Так як даний вид секцій вважається найміцнішим, то частіше до нього підбирають стовпи з профілем 80х60 мм і використовують для огородження спортивних майданчиків.
Якщо ж мова йде про об'єкти, що вимагають посилений захист, огородження комплектується додатковими бар'єрами безпеки. Так, на профільні стовпи встановлюються Г- або V- образні кронштейни, на які в подальшому кріпиться колючий дріт або егоза.
Як встановлюється паркан із сітки?
Встановлення огорожі з сітки проводиться двома способами - шляхом бетонування стовпів в грунт або кріпленням на бетон. У першому випадку стовп слід вибирати мінімум на 50 см вище секції, у другому - врівень. Для самостійної установки забору слід уважно вивчити інструкцію виробника, або ж довірити монтаж професіоналам.