Новий рік в Карелії - зимова казкова феєрія

НовиниІнше    11.08.2013 - 14:44

Новий рік в Карелії - зимова казкова феєрія

Край кристально чистих озер, пронизливо яскравого блакитного неба, приголомшливо чистого повітря і безкраїх лісів, що більше нагадують казкові, пропонує своїм гостям захоплююче проведення часу не тільки влітку, а й взимку. Зустріти Новий рік в Карелії прагнуть немає менше туристів, ніж віддають перевагу проводити тут свою літню відпустку. І для зростання популярності новорічних карельських турів є безліч причин.

Новий рік як у дитинстві

Жителям міст напередодні новорічних святкових днів часто доводиться чути скарги та нарікання на зовсім «неновогоднюю» погоду. Всі ми з дитинства звикли асоціювати це свято з іскристим на сонці сліпучо-білим снігом, укритими пухнастим інеєм деревами, бадьорить морозцем. Але як давно особисто вам доводилося востаннє зустрічати настання нового року саме при такій погоді? Зате якщо ви вирішите зустріти Новий рік в Карелії, погода буде гарантована по-справжньому святкова - саме така, про яку мріялося в дитинстві: з легким морозцем, діамантовим блиском заметів і припорошеними білим інеєм деревами і будинками.

Але це - тільки антураж, святкові декорації, подаровані карельської природою. Основна ж розважальна програма новорічних турів до Карелії може бути вельми і вельми різноманітною, від участі в театралізованих виставах до прогулянок на собачих упряжках. І, звичайно ж, гостей Карелії, які приїхали сюди в переддень Нового року, обов'язково чекає феєрична святкова ніч з традиційними новорічними розвагами, включаючи святкове застілля, приємні сюрпризи та феєрверки.
Якими можуть бути тури на Новий рік до Карелії?

Тривалість такої поїздки може змінюватись за вашим бажанням: від пари днів до кількох тижнів. Словом, ви зможете провести в Карелії всі новорічно-різдвяні канікули або тільки прийняти участь в запально веселих заходах, приурочених до зустрічі Нового року чи Різдва.

Популярними стали і корпоративні поїздки на Новий рік до Карелії: такий відпочинок дає можливість згуртувати колектив, позбавивши від необхідності продумувати програму і турбуватися про розселення працівників: туристична інфраструктура і сервіс в Карелії вважаються одними з кращих не тільки в країні, але і в Європі.

Відмінно зустріти Новий рік в Карелії можна і в разі, якщо відправитися сюди всією сім'єю, дружною компанією, на самоті або для романтичної подорожі. Тут створені ідеальні практично для будь-якої категорії туристів умови, а багато із пропонованих розваг будуть однаково цікаві всім гостям, незалежно від їх віку та уподобань.

Іншими словами, якщо ви маєте намір зустріти Новий рік незабутньо весело, з максимальним комфортом, різноманітної розважальною програмою, ідеальним обслуговуванням і при цьому недорого, новорічні тури в Карелію стануть ідеальним рішенням. А найчистіше повітря, іскристий сніг і чарівні природні карельські ландшафти зроблять зустріч Нового року в Карелії казково святковою.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top