ru ua

Нетеллер - найвигідніша і надійна система грошових переказів

Нетеллер - найвигідніша і надійна система грошових переказів

У наш час настільки розвинена мережа Інтернет, що людині практично можна не виходити з дому, адже купити, продати, оплатити і навіть заробити можна онлайн.

Але все це було б неможливо, якби не придумали платіжні системи та електронні гроші. Природно, не всі вселяють довіру. Neteller України або Skrill є надійними системами з грошових переказів.

Neteller - одна з найбільших у світі незалежних компаній, яка надає фінансові послуги для найширшого спектра компаній і сфер діяльності у більш ніж 200 країнах світу. Їм довіряють як інтернет-магазину, так і клієнти. За останні кілька років Нетеллер розширив перелік своїх послуг для низки країн, у тому числі і для України.

NETELLER - це безпечний платіжний рахунок, який можна використовувати для оплати та отримання платежів на тисячах сайтів. Багато користувачів мережі Інтернет приходять до використання NETELLER тоді, коли їх дебетові або кредитні картки не приймаються на сайті онлайн-магазину або якщо вони не хочуть вводити інформацію про свою карті на сайті. Адже Нетеллер пропонує віртуальну карту MasterCard Net + і пластикову карту Net + для доступу до електронних грошей. Обидві карти приймаються скрізь, де приймається MasterCard, але через віртуальну карту не можна зняти гроші в банкоматі, а лише використовувати її для платежів в Інтернеті.

Користуватися віртуальною або пластиковою карткою від NETELLER не обов'язково. Вивести гроші з системи можна і на персональний банківський рахунок. Важливо відзначити, що найбільшою перевагою NETELLER над іншими системами грошових переказів є те, що вони не беруть комісій при введенні і виведенні коштів. Крім цього в системі передбачена програма лояльності, згідно з якою кожен користувач отримує очки за транзакції. Чим більше очок, тим краще заохочення (подарунки, ваучери, гроші та ін.). І це ще не всі переваги Neteller, докладніше можна прочитати на сайті blog.x5x7.com.