ua en ru

Напруга без стрибків і перебоїв - зона відповідальності стабілізатора

Напруга без стрибків і перебоїв - зона відповідальності стабілізатора

Стабілізатор напруги - це прилад, призначений для захисту працюючої техніки від неполадок в електромережі, що призводять до перебоїв харчування.

Несправності виявляються найчастіше декількома проблемами: сильним коливанням напруги вгору-вниз; різкими аварійними стрибками; змінами при комутаціях в електромережах. В умовах нестабільної поставки електроенергії стабілізуючий пристрій може знадобитися в кожній установі і житло.

On-Power і Volter - за стабільність!

В Україні таке обладнання, зокрема стабілізатори Volter, продається в інтернет-магазині http://on-power.com.ua/produkcziya/stabilizatoryi-napryazheniya/filter_volter_34. Компанія давно і плідно співпрацює з виробником електротехнічної продукції Volter, тому може собі дозволити доступні ціни, гарантований сервіс і кваліфіковану консультативну допомогу. Більше про це можна прочитати тут. З цієї ж посиланням можна купити стабілізатор Volter.
Не вдаючись в технічні тонкощі, коротко зупинимося на характеристиці стабілізаторів. За принципом дії їх поділяють на три типи:

ферорезонансні;
електромеханічні (Латерна);
електронні (релейні і тиристорні).

Переваги і недоліки типів і моделей

Ферорезонансні стабілізатори свого часу співслужили людям хорошу службу, однак сьогодні вони - вчорашній день. Технічний прогрес зробив крок так далеко, що техніка цього типу здається громіздкою, галасливої, неестетично і володіє багатьма недоліками.

Електромеханічні стабілізатори маю ряд переваг, зокрема забезпечують безперервність подачі живлення і високу точність стабілізації, до того ж відносно недорогі. Але вони теж габаритні, важкі, галасливі.

Електронні стабілізатори також наділені перевагами і недоліками. Так, стабілізатори релейного типу відрізняються наступними показниками:

високою швидкодією (10-20 мс);
достатньою точністю стабілізації (0,5-10%);
компактністю;
легку вагу;
невисокою ціною.

До недоліків можна віднести: обмеженість потужності (3 кВА), шуми і клацання під час роботи, залежність ресурсу від якості реле.

Швидкодія складається з сумарного часу, потрібного для аналізу події та спрацювання комутаційного елемента. Точність стабілізації фахівці вважають вельми спірним параметром, тому що абсолютна більшість приладів нормально працюють при відхиленнях в межах плюс-мінус 10% від стандартного напруги.

Для особливо чутливої ​​апаратури потрібні інші, більш точні захисні пристрої.

Електронні стабілізатори тиристорного типу теж відрізняються високою швидкодією і точністю стабілізації, але більшість моделей потребують примусової вентиляції, а при великій кількості ступенів перемикання утворюються перешкоди. Тиристорні стабілізатори напруги Volter відносно дорогі. Хоча це не недолік, а швидше свідчення якості і надійності.

Volter СНПТО встановлюються стаціонарно, на все приміщення: квартиру, приватний будинок, службові кабінети, виробничі площі. Розраховані моделі на цілодобову безперервну роботу в закритих приміщеннях.

Якщо потрібна допомога

Навіть при побіжному ознайомленні з різними типами і моделями стабілізаторів стає зрозуміло, що при покупці їх в інтернеті без кваліфікованої допомоги фахівців не обійтися. Такі знавці своєї справи працюють в On-Power; вони завжди до ваших послуг за вказаними на сайті магазина телефонами.