Мікрофінансових організація або банківська установа - що вибрати?

П'ятниця 19 лютого 2016 10:03
Мікрофінансових організація або банківська установа - що вибрати?

МФО мають ряд переваг перед банками. Крім легкого оформлення кредиту і відсутності проблем у отриманні грошових коштів, вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на очікування.

Вся процедура оформлення позики в МФО займає не більше двадцяти хвилин при первинному зверненні, а при повторному замовленні позики обробка анкети в онлайн режимі в МФО Глобал Кредит відніме не більше 5-ти хвилин, оскільки досвідчені співробітники проведуть відповідну операцію гранично швидко.

Варто зазначити, що тільки мікрофінансові компанії, які зарекомендували себе, як кращі, за роки роботи на українському фінансовому ринку, можуть забезпечити абсолютно відкриту процедуру кредитування всіх верств населення, незалежно від кредитної історії позичальників. Довірившись таким компаніям, ви можете бути впевнені в тому, що захищені від прихованих комісій і платежів, а також від візитів колекторів.

Після звернення в МФО, у вас на руках одразу виявиться бажана сума (не більше 10 тисяч гривень), яку ви зможете витратити на будь-які потреби, про які установа не потрібно повідомляти і подавати відповідні довідки і документацію. Також Глобал Кредит і подібні організації практикують надання кредитів на карту будь-якого банку в режимі онлайн.

Економія часу - це ще не все. Після закінчення терміну кредитування клієнт зобов'язаний виплатити взяту у компанії суму, при цьому оплату відсотків по кредиту можна відкласти. І тільки в компанії «Глобал Кредит» клієнт, який виплатив суму з відсотками цілком до завершення зазначеного терміну, отримує частину витрачених коштів назад. Операцію можна також оформити онлайн. При цьому необхідну суму одержувач може перевести на власну карту або отримати готівкою в найближчому відділенні МФО.

Все, що вам знадобиться для отримання грошових коштів в компанії GlobalСredit, посвідчення особи та ідентифікаційний код (більшість мікрофінансових установ не видає мікрокредити громадянам молодше 18 і старше 71 років), а також підтвердження про те, що у вас є стабільний дохід.

Мікрофінансові організації - на сторожі вашого спокою

Компанія Global Credit - це мікрофінансових організація, утворена в 2012 році, надає можливість швидко і зручно взяти невеликий кредит під розумний відсоток. Дана компанія спеціалізується на короткостроковому кредитуванні цивільних осіб і приватних підприємств. Ви можете взяти суму від 200 і до 10 000 гривень на термін до 14 днів. При цьому вам не знадобиться залишати заставу. Згодом ви можете без повідомлення виплатити суму взятого кредиту цілком або частинами.

Також передбачається можливість продовжити термін кредиту кілька разів. На даний момент організація розширює мережу своїх філій в Україні. У даній компанії є відділення в Києві, Харкові, Чернігові, Сумах, Черкасах, Житомирі, Вінниці, Кривому Розі, Львові та інших містах.

Мікрокредитування - це зручно, швидко і вигідно. Гроші можна отримати в будь-якому відділенні обраної вами компанії. Вам нададуть позику, навіть якщо ваша фінансова історія залишає бажати кращого, і в банку вам відмовляють у видачі грошей. Якщо вам не потрібна велика сума грошей, її найзручніше взяти в мікрофінансової організації (МФО). Послуги МФО будуть найбільш актуальні, якщо вам терміново потрібна готівка для будь-яких цілей.

висновок

МФО в змозі забезпечити:

Конфіденційність інформації про потреби клієнта, на які йому необхідна певна сума;
Швидкість і легкість кредитування і погашення позики;
Обслуговування широких верств населення;
Можливість отримання миттєвого кредиту онлайн на карту.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся