ru ua

Мегаяхта з назвою "Хай живе життя!" в Одесі

Матеріал підготовлений співробітниками NSK-Yachts.

В Одесі прекрасна гостя - мега-яхта Vive La Vie ціною 100 мільйонів євро.

Головний девіз красуні в перекладі з французької - "Хай живе життя!"

Мегаяхта

Чудова мегаяхта в Одесі вперше але, тим не менш, вже привернула до себе пильну увагу одеситів і гостей міста.

Власником яхти є бізнесмен з Швейцарії, який відвідав наше місто в рамках своєї кругосвітньої путешествія.Ета яхта унікальна - її проект індивідуальний, так як зроблений за спеціальним замовленням власника на німецькій верфі "Lurssen" в 2008 році. Нагадаємо, що раніше NSK-Yachts вже писали про одній із яхт цієї верфі під назвою Polar Star на своєму сайті www.nsk-yachts.com.ua.

Довжина яхти Vive La Vie - 60 метрів, ширина - 11 метрів, осадка - 3,5 метра. Для обслуговування такої яхти необхідно 15 осіб персоналу, які працюють в умовах приголомшливого інтер'єру. Роботу їм полегшує скляний ліфт з підсвічуванням, яка регулюється в залежності від уподобань власника.

Салон яхти розділений на кілька частин: зона для перегляду ТБ, веранда на якій відкривається приголомшливий вид на морську гладь із зручними шезлонгами, розкішна вітальня з білими шкіряними меблями і їдальня зона яка розрахована на 8 чоловік, але при необхідності кількість гостей може зрости до 12, завдяки захованої в стелі стільниці.
На борту так є тренажерний зал, урочиста обідня зона з панорамними вікнами а також окреме особистий простір власника зі спальнею, дитячими, вбиральнями і окремими жіночими та чоловічими ванними кімнатами.

На відкритій палубі обладнана небесна вітальня, мебльована за авторським дизайном, яка залежно від обраних налаштувань може стати нічним клубом і спокійним місцем релаксації. Також на яхті багато місце для гостей, каюти для яких знаходяться на нижній палубі. Кімнати виконані в схожому дизайні але в різному кольоровому оформленні. З вікон кожної з кают відкривається чудовий вид.

У кормовій частині є зона для купання, водні мотоцикли і душ. Також на борту передбачений великий гараж для автомобілів власника і його гостей.

Для того щоб представити яхту власнику, після її будівництва в усьому її прекрасному образі, знадобилося близько місяця копіткої праці.

Ось така гостя з оптимістичною назвою побувала в сонячній Одессе.