ru ua

Кращий магазин для володарів автомобілів Nissan

Інтернет магазин japan-cars.com.ua надає широкий спектр послуг на замовлення та доставки запчастин для автомобілів Nissan, причому позиції, що користуються постійним попитом є завжди на складі. Завдяки добре розвиненій мережі каналів закупівель, а постійні постачальники магазину знаходяться в самих різних частинах світу від Північної Америки до Європи, japan-cars ось вже впродовж довгого часу утримує одні з найнижчих цінових порогів в країні. Крім тог, цей Інтернет магазин має багаторічні контакти з лідером поставок оригінальних запчастин Nissan - смакота Арабськими Еміратами.

В магазині можна оформити попереднє замовлення на різні запчастини ниссан, заздалегідь зробивши заявку. Це допоможе заощадити значну частину суми, єдина незручність - це термін доставки, який може становити 2-4 тижні. Такий підхід вельми виправданий, якщо автовласник своєчасно стежить за автомобілем і проводить регламентні роботи, то він може заздалегідь скласти список запчастин та витратних матеріалів, що підлягають заміні до певного терміну. В першу чергу це відноситься до витратних матеріалів (різні спецрідини, автохімія) і запчастини з обмеженим терміном придатності (двірники, фільтри і т.д.), які так само присутні в каталогах магазину.

Ще одним нововведенням є замовлення запчастин Nissan по WIN номеру (номер кузова) автомобіля. Це дуже зручна послуга, завдяки якій можна знайти комплектуючі на весь модельний ряд сімейства Nissan, навіть на рідкісні і зняті з виробництва автомобілі, головне повно і безпомилково вказати WIN номер у бланку замовлення.

В магазині можна не тільки купити автозапчастини nissan, але і різні акумулятори для японських авто, радіатори, амортизатори, запчастини для систем охолодження і кондиціонування.