Лєна Леніна: Чому дівчата вибирають поганих хлопців

Кожна з нас знайома з прикладами того, як вона або сама стала жертвою негідника, або її подруга попалася в мережі поганого хлопця. Чому дівчата часто закохуються в поганих хлопців, і чому badboysстановятся головними героями жіночих еротичних фантазій ми з'ясували за чашечкою кави в СПАBontabelle на Новочеремушкинская у автора психологічних бестселерів Олени Леніне.
Лєна Леніна: «Чому дівчата часто вибирають чоловіків, які змушують їх страждати і нехтують Містером Хороший Хлопець? Та тому, що ще не надто настраждалися з поганими. Досвідчені в цьому відношенні жінки починають цінувати чоловіків добрих і вірних. І до речі, вони з ними більш щасливі.
Але як відрізнити хорошого хлопця від поганого? Все просто. Поганий - це той, хто змушує нас страждати. Він не дарує нам любов, а ми, чомусь, навпаки, хочемо змусити його в нас закохатися. Ми віримо, що ми краще і успішніше, ніж всі його попередні подружки, що ми-то точно змусимо його змінитися і полюбити нас. Ми, чомусь віримо в те, що з нами він буде вести себе по-іншому, ніж з усіма попередніми їм розбитими серцями. І це вірна ознака того, що ми маємо справу з поганим хлопцем. Але, на жаль, він розкривається не відразу, а тоді, коли буває вже пізно - ми закохалися. І справа тут не в жіночому мазохізм. Ми просто спочатку не змогли розрізнити в ньому ознаки поганий хлопчик і звикли до нього, вросли в нього своїми романтичними корінням. До того ж деякі погані хлопці допомагають нам краще пізнати себе, відчути себе сексуальною або вміє любити. Але довгим стражданням повинен покласти край інстинкт самозбереження.
Так що ж нам так подобається в поганих хлопцях? Та те, що він нам ніяк не дається і пручається. Жінки помилково приймають противлення за мужність. Нам подобається грати, і ми завжди прагнемо його обіграти, закохати в себе, переробити його. Але якщо ми перемагаємо в цій грі, чоловік починає нам подобається вже менше. Нас приваблювала його опірність нашим чарам. Здавшись фортеця виглядає менш привабливою. Процес цікавіше результату. Тому ідеальний чоловік - це добрий хлопець, але з характером. Тому що дівчатам подобаються милі хлопці, але вони не виносять чоловіків-ганчірок. Навіть якщо ті дарують їм круту косметику від Lundenilona або крокодилячі сумочки.
Ще одна причина, по якій жінки люблять поганих чоловіків, криється в далекому дитинстві. Якщо з дитинства дівчинці доводилося боротися за любов батьків, недосяжною або недостатньою, вона звикає все життя долати труднощі на шляху до любові й надалі. Навпаки, жінки, які звикли вважати любов справою спокійним і гарантованим, не люблять поганих хлопчиків. Вони не люблять страждати і тікають. Навіть до тих, з ким вони не дуже-то і щасливі. І це краще, ніж вічні страждання. Але не варто всіх поганих хлопців відразу ж відмітати. Бувають винятки з правила, коли хлопець став поганим лише тимчасово, через невдалий попереднього досвіду, і він може знову стати хорошим. Але якщо він завжди був поганим, то це вже хронічний випадок, який принесе нам чимало сліз.
Що ж робити, якщо читаючи Лену Леніну, ви розумієте, що ваш улюблений і є самий настоящійbad хлопчик? Все просто: якщо ви страждаєте, то біжіть. Краще пізно. Любов - це спільне виробництво щастя. І для того, щоб уникнути трагедії в майбутньому, краще залишитися одній, ніж з поганим чоловіком. Тим більше, що, швидше за все, ви з самого початку відчували, що з цим хлопцем ви ненадовго.
І якщо наостанок ви запитаєте, чи можна застосувати все вищесказане до поганих дівчатам, я вимушено і з сумом кивну мудрою, хоч і не сивий, головою ».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся