Лєна Леніна відпочиває на острові французьких мільярдерів

НовиниІнше    09.08.2013 - 12:51

На острові Moustique архіпелагу Гренадіни живуть тільки мільярдери. Карибський райський куточок, колишній в сімнадцятому столітті притулком піратів, має площу лише п'ять з хвостиком квадратних кілометрів і його власники, приватна компанія Mustique Company, акціонерами якого є лише резиденти острова, побудували на ньому всього 89 вілл, які здаються в оренду мільярдерам і королівським особам. Mick Jagger, David Bowie et Tommy Hilfiger частими відвідуваннями мимоволі привернули увагу до острова, а провели там свій медовий місяць молодята Принц Вільям і його дружина Кейт остаточно розсекретили таємний притулок мільярдерів.
Острів налічує всього 650 жителів, на ньому є тільки одна булочна, тільки одна бакалійна крамничка і тільки один бар. Єдиний готель острова, пропонує 9 видів подушок і колекцію найкращих у світі сигар, складається всього з 17 номерів, кожен з яких коштує п'ять тисяч доларів за ніч і резервацію якого потрібно робити не менше, ніж за рік до відпочинку. Власниця Мережі Студій Манікюру Олени Леніне обзавелася мрією коли-небудь побудувати на острові манікюрний салон. Французький вищий світ ось уже кілька десятиліть вважає цей острів своїм найкращим місцем елітарного відпочинку.
Лєна Леніна з чоловіком запросили погостювати на кілька днів французьким другом, знімають кожен рік віллу на Moustique. Будинок, який за місцевими правилами, заборонено фотографувати з міркувань «Гроші люблять тишу», отдекорирован в індонезійському стилі і має рідкісну колекцію ляльок, а кухар, привезений з Балі, навчає гостей традиційним стравам своєї батьківщини. Лена в свою чергу навчила його готувати шоколадні коктейлі Chokodelika, які завжди возить з собою, як і колекцію всяких заспокійливих і тонізуючих чайних напоїв від Арго. Загалом, росіяни зі своїми звичками з'явилися і на одному з найбільш закритих і ексклюзивних островів планети. Теплий вітер, пустельні пляжі, чудові пейзажі, шум хвиль, приватні яхти і літаки роблять цей острів справжнім земним раєм для багатіїв.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top