ru ua

Кріс Браун залишиться під арештом до кінця червня

Судовий процес над американським співаком і актором Крісом Брауном , обвинуваченим у побитті фаната восени минулого року , повинен був початися ще вчора, проте судді прийняли рішення відкласти засідання до 25 червня. До цього часу обвинувачений буде залишатися у в'язниці.
Разом з Крісом Брауном заарештований і його охоронець Крістофер Холлосі - йому пред'являють ті ж звинувачення , що й акторові. Адвокати Брауна сподіваються , що Холлосі візьме провину на себе , визнавши , що це він , а зовсім не співак першим напав на фаната біля готелю W Hotel . Однак поки охоронець не згоден давати подібні свідчення - він стверджує , що не був призвідником бійки.
За рішенням суду справи Брауна і Холлосі розглядатимуться на різних процесах . Передбачається , що судове засідання 25 червня буде єдиним , і відразу по його завершенні і Крісу Брауну , і Крістоферу Холлосі будуть винесені вироки .
Обом обвинуваченим у цій справі загрожує ув'язнення терміном до півроку і штрафи у розмірі 1000 доларів. Однак Браун в даний час знаходиться на випробувальному терміні за побиття співачки Ріанни в 2009 році. Так що термін його ув'язнення може бути збільшений до чотирьох років.