Підсумки дня: 19 квітня

НовиниІнше    19.04.2017 - 16:25

Суд в Гаазі ввів заходи проти Росії за расову дискримінацію в Криму

Міжнародний суд ООН ввів заходи проти Росії за расову дискримінацію в Криму. Крім того судді закликали Російську Федерацію скасувати заборону кримсько-татарського Меджлісу і гарантувати права кримських татар і українців на території півострова

 

В районі Керченської переправи затонув російський суховантаж

Повідомляється, що на даний момент вдалося знайти 5 членів екіпажу, ще 7 осіб поки вважаються зниклими. Агентство морського транспорту Грузії заявило, що суховантаж "Герої Арсеналу", який зазнав катастрофи, 4 квітня перебував в грузинському порту Поті і був справний.

 

У КНДР показали постановочний ракетний удар по США

Відео демонструвалося на величезному екрані в залі в супроводі військового оркестру під час останнього виступу з нагоди дня народження засновника КНДР Кім Ір Сена. На записі видно, як балістична ракета середньої дальності перетинає Тихий океан і завдає удару по місту в США.

 

В Україну йде черговий циклон

Синоптик дала прогноз погоди на найближчі дні. Поступове потепління в Україні почнеться з 23 квітня. Але до цього часу у нас пануватиме циклон.

 

Іван Дорн розпрощався з бородою

Український співак обіцяв позбутися атрибута свого нового іміджу, коли вийде його альбом. Іван Дорн стримав слово і збрив бороду, яка майже рік була елементом його стилю.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top