Підсумки дня: 13 жовтня

Новини Інше 13.10.2017 - 18:48

У Кремлі заявили, що про компенсацію Україні за анексію Криму "не може бути й мови"
Підсумки дня: 13 жовтня

У Російській Федерації назвали пропозицію президента Чехії Мілоша Земана "внутрішньоєвропейською дискусією" і заявили, що про компенсацію Україні за анексію Криму "не може бути й мови". При цьому Пєсков запевнив, що у Кремлі поважають Земана.

 

У Держцентрі кіберзахисту попередили про вірусних атаках проти України 13-17 жовтня
Підсумки дня: 13 жовтня

В Україні з 13 по 17 жовтня, можуть відбутися нові кібератаки на українські інформаційні ресурси. Окремі ознаки кібератак можуть збігатися з ознаками вірусу Petya-A.

 

Сенцова етапували в Заполяр'я, - правозахисниця
Підсумки дня: 13 жовтня

Засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова, найімовірніше, етапували до виправної колонії №8 міста Лабитнангі, яка розташована на північ від Північного полярного кола. Повідомляється, що   колонія, ймовірно, "червона", тобто там адміністрація будує свої порядки, найчастіше - дуже жорсткі, без будь-яких  "знижок". 

 

Священик розповів, як захистити Україну від 23 лютого
Підсумки дня: 13 жовтня

Священик УПЦ КП оригінально привітав усіх, хто захищає Україну, з майбутнім святом. На його думку, "Диявольський совок", який українці лише нещодавно почали викорінювати з голови, намагається повернути втрачені позиції
 

Скрыпин продемонстрировал, как чешская стюардесса "не говорит" по-украински
Підсумки дня: 13 жовтня

Известный украинский журналист Роман Скрыпин и компания Wizz Аir продолжают отстаивать каждый свою правоту в недавнем языковом скандале. На своей странице в соцсети  он опубликовал видео, на котором та самая чешская стюардесса говорит на украинском языке