Головний донецький опозиціонер втік з України

НовиниІнше    28.12.2012 - 10:10

«Вчора я перебував у Москві, сьогодні я перебуваю в Ростові. І на сьогодні те, що я був у Туреччині - це мої особисті проблеми ... Я вільна людина і можу пересуватися там, де я захочу », - відзначив глава донецької ГО по Skype.

Ярошенко впевнений, що така увага до його особистості пов'язане з позиціями, які об'єднана опозиція займає в області.

Він розповів, що у представників його політичної сили в Маріуполі починаються проблеми з правоохоронними органами.

«Зрозумійте мене правильно - ми не скаржимося, ми в цьому цейтноті перебуваємо вже третій рік - починаючи від президентських і місцевих виборів. Ви знаєте мою історію - я за два роки рік перебував в Україні », - зазначив політик.

«Та ж ситуація відбувається сьогодні, з політичних моментів влада починає включати репресивний механізм, починають тиснути на людей, щоб вони не займалися політикою», - додав Ярошенко.

Глава донецької опозиції підкреслив, що його перебування за кордоном прямо пов'язане з його політичною активністю.

«Повірте мені - те, що я перебуваю не в Україні - у цьому є політичний підтекст, мотив. Але я в такому режимі вже три роки живу, для мене це не новина ... Я готовий найближчим часом бути в Україні, як тільки я обговорені всі нюанси зі своїм керівництвом », - зазначив він.

«Не в моїх принципах десь ховатися, від когось тікати ...», - заявив Ярошенко.

На питання про те, спричинить його повернення в Україну небудь проблеми для нього з боку влади, глава донецької опозиції також відповів ствердно.

«Ви знаєте, що на мене кримінальні справи були відкриті ... Проблеми у мене можуть з'явитися, вони з'явились одразу після виборів ... Ми пройшли місцеві вибори і два роки нас знищували, ми пройшли парламентські вибори - і нас знову починають знищувати », - уточнив політик.

«У них дуже мало часу, тому що через півтора року почнеться президентська кампанія. Щоб не було сильної опозиції в Донецькій області - сьогодні відбуваються ось ці дії з боку влади », - додав він.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top