Де замовити виготовлення презентаційного ролика?

І ось неминуче наближається той день - виставка , презентація будівництва будинку або велику нараду по інвестиційному проекту . Що ж робити ? Куди бігти і як готуватися ?

Звичайно ви можете напружити всі сили в своєму особистому відділі і зібрати інформацію з красивими картинками і описами майбутніх цілей і завдань , а також варіантів їх вирішення у форматі pdf ну або хоча б у звичайному Word. Але фінальний результат вас трохи засмутить .

Якщо ви порівняєте свою роботу з роботами конкурентів то швидше за все будете чимало засмучені і це цілком природно , тому що ваші конкуренти звернулися до професіоналів дизайну , верстки та 3D візуалізації. Продукт конкурентів вилизаний і відрізняється від вашого чистотою думок і гармонією стилю.

Що само не час засмучуватися. Виявляється найголовнішу частину роботи ви вже зробили! Ви зібрали весь ваш матеріал , всі ваші напрацювання та плани на майбутнє.

Описали все, розклали по поличках і навіть забезпечили дещо якими зображеннями - це просто відмінно ! Запам'ятайте ніхто крім вас , ніякої копірайтер і дизайнер не проникне в суть компанії , не напише і не зверстати те що потрібно без матеріалу який ви підготували !

Залишилася справа за малим - доручити оздоблювальні роботи фахівцям . Копірайтери напишуть красивий і гармонійний текст відштовхуючись від вашого завдання .

Дизайнери і верстальники зберуть текст разом із зображеннями у слайди і розбавлять при необхідності інфографікою . Там де був схематичний креслення або фото споруджуваного об'єкта з'явитися струнка сяюча глянцем і чистотою 3d візуалізація .

Всі ви отримуєте продукт з яким не соромно показатися на презентації чи виставці найвищого рівня. Залишилося підготувати доповідь , стати поруч з проектором і розповісти всім у залі що ваша компанія найкраща у даній області!

Хвилюєтеся ? Боїтеся спіткнутися ?

Вихід є !

Відео презентація !

Велика частина роботи зроблена. Все красиво розкладено по поличках і прив'язано , залишилося тільки це все оживити , змусити рухатися і притягувати погляди оточуючих. Тут на допомогу до нас приходять диктори з їх зачаровують поставленими голосами. Моушен дизайнери розберуть зверстані слайди і стильно анімує поява кожної їх частини під дикторський текст. Звукорежисер розбавити монотонність музичними фонами і спецефектами . Там де була 3D візуалізація з'явитися жива картинка , всі го то залишилося додати камери в уже отмоделенную сцену з вашим об'єктом і поставити все на рендер на 1-2 дні . Там де була інфографіка вона оживе , перетворитися на відеоінфографіку за допомогою якої навіть без слів і титрів можна показати будь тих процес наочно і зрозуміло!

Збираємо все це разом і отримуємо повноцінний корпоративний фільм , презентаційний ролик http://theads.ru/portfolio/prezentazionniy-film-zakazat-burnavod/ або будь-який інший необхідний формат !

Залишилася справа за малим . Включити готовий відео файл і насолоджуватися ефектом яке він робить на глядачів!

За матеріалами студії відеодизайну http://theads.ru/

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся