Футбольний клуб «Шахтар» заробив 102 мільйона євро

НовиниІнше    08.08.2013 - 15:34

Футбольний клуб «Шахтар», що належить Рінату Ахметову, продав трьох футболістів на суму більше 102 мільйонів євро. Це рекорд серед усіх європейських клубів. У «Анжи» за 35 млн євро був проданий бразилець Вілліан. Влітку півзахисник Фернандіньо пішов в англійський «Манчестер Сіті» за 40 млн євро. Ще 27500000 євро за Генріха Мхітаряна, контракт якого викупила дортмундська «Боруссія».

 

Враховуючи, що «Шахтар» витратив на купівлю цих гравцем 27,6 млн євро, виходить вийшла відмінна угода. Для бізнесу - безумовно, клуб вперше може закрити рік з прибутком, для команди - велике питання.Шандор Варга відзначає, що продаж провідних гравців розходиться з метою Ріната Ахметова - завоювати кубок Ліги чемпіонів. «Ахметов вже витратив на клуб мільярд - навіщо йому заробляти 100 мільйонів?!» - Дивується Варга. На його думку, знайти рівноцінну заміну пішли зіркам у новому сезоні буде неможливо. У літнє міжсезоння «Шахтар» купив чотирьох латиноамериканських футболістів, витративши 42 млн євро.

 

Генеральний директор ФК «Шахтар» Сергій Палкін не захотів коментувати продаж, але заявив: «Я переконаний, що ті гравці, яких ми вже купили, через кілька років будуть коштувати 120, 150, а може і 200 мільйонів євро».

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top