Футболістів довічно дискваліфікували за перемогу з рахунком 79:0 і 67:0

Нігерійська футбольна федерація (NFF) довічно дискваліфікувала всіх учасників двох матчів аматорської ліги, які закінчилися з рахунком 79:0 і 67:0

Про це інформує Lenta.ru з посиланням на BBC. Також повідомляється, що клуби, які брали участь у грі, дискваліфіковані на 10 років.

У заяві NFF наголошується, що імена і фотографії футболістів і суддів, які обслуговували матчі, будуть опубліковані.

Матчі Плато Юнайтед Фідерс - Акурба (79:0) і Поліс Машин - Бабаяро (67:0) відбулися на початку липня. Плато Юнайтед Фідерс і Поліс Машин боролися за перше місце в плей-оф четвертого дивізіону аматорської ліги (шостий за значимістю дивізіон чемпіонату Нігерії). Перед матчами останнього туру показники цих команд були рівними, тому підвищення в класі мав отримати клуб, який виграє свій матч з більшим рахунком.

Плато Юнайтед Фідерс в першому таймі забив сім м'ячів, а в другій половині зустрічі відправив м'яч у сітку воріт суперника ще 72 рази. Футболісти Поліс Машин виграли в першому таймі з рахунком 6:0, а після перерви забили 61 гол.

Якщо б результати ігор були залишені в силі, цим клубом став би Плато Юнайтед Фідерс. Однак керівництво ліги оперативно скасувало результати обох зустрічей.

Власник Бабаяро Шуаіб-Гара Ахмед Гомбе після матчу з Фідерс заявив, що він рекомендував команді не приймати участі в грі, проте співробітники клубу відмовилися виконувати його вказівку. Після матчу Гомбе заявив, що розпускає команду і зажадав від поліції розслідувати обставини гри.