Голи: Сахо , 22 ( 1:0) . Бензема , 34 ( 2:0) . Сахо , 72 ( 3:0).

Франція : Льоріс , Евра , Варан , Сахо , Дебюші , Кабай , Погба , Матюіді , Рібері , Вальбуена , Бензема ( Жиру , 82).

Україна : П'ятов , Шевчук , Ракицький , Хачеріді , Мандзюк , Ротань , Едмар , Безус ( Гусєв , 64 ) , Коноплянка , Ярмоленко , Зозуля (Селезньов , 76).

Покарання : Ротань , 7 . Хачеріді , 45. Сахо , 45. Евра , 67. Дебюші , 69. Мандзюк , 90 ( попередження ) . Хачеріді , 47 ( видалення) .

Судді Скоміна , Жуніч , Ул (усі - Словенія ) .

19 листопада. Сен- Дені. «Стад де Франс ».

Перший матч - 0:2.

90 +3' МАТЧ ОКОНЧЕН ! Франція тріумфує - команді Дешама вдалося схилити чашу терезів на свою користь за сумою двох матчів.

90 +3' Ракицький потужно вистрілив здалеку - точно в руки Льорісу .

90 +2' Жиру в офсайді .

90 +1' Зовсім не квапляться французи. Команда Дешама вже грає строго по рахунку .

90 ' Арбітр компенсував три хвилини.

90 ' Вальбуена пробиває здалеку - м'яч рикошетом від ноги Едмара пішов на черговий кутовий , вже дев'ятий для господарів.

90 ' Мандзюк попереджений .

88 Ротань закинув м'яч у штрафну - захисники збірної Франції бездоганно грають в повітрі.

87 ' Україна отримала право на перспективний "стандарт" на підступах до штрафного зліва - Вальбуена зіграв рукою.

+86 ' Вальбуена навісив у центр штрафного на Жиру , форвард пробиває головою в лівий нижній кут - Пятов встигає парирувати ! Корнер для французів.

82 ' Жиру замінив Бензема.

81 ' Небезпечно ! Рібері завершував контратаку ударом з лінії штрафної зони , уклавши на газон одразу трьох опонентів - над поперечиною !

78 ' Господарі тепер завбачливо довше володіють м'ячем .

76 Зозуля поступився місцем Селезньову .

74 ' А французи і не думають зменшувати обороти . Дуже важко в ці хвилини українським гравцям .

72 ' ГОЛ! Франція втретє вразила ворота П'ятова ! Спочатку Евра потужно вистрілив низом у правий кут , голкіпер насилу парирує перед собою , Рібері у дотик направляє м'яч на дальню штангу , де вже " чергував " вільний Сахо - 3:0! Тепер вже Франція робить крок назустріч чемпіонату світу -2014.

71 ' моментище ! Ракицький потужно прострілив уздовж воротарського з лівого кута штрафної зони , але Зозуля не зміг толком пробити з кількох метрів - Льоріс накриває м'яч.

70 ' Коноплянка навісив в район 11- метрової - захисники вибивають м'яч в поле .

70 ' Кабай ставить підніжку Коноплянку на підступах до штрафного майданчика. Шанс для України !

69 ' А тепер вже Дебюші попереджений за грубий підкат проти Коноплянки на лівій брівці.

67 ' Евра зносить з ніг Ярмоленко на правому фланзі - справедливий "гірчичник" захиснику .

66 ' Дебюші завдає удару з льоту метрів з 20 -ти - повз ціль.

64 ' Гусєв замінив Безуса .

62 ' Вся гра зараз проходить на половині поля збірної України . Але не можна сказати , що наша оборона тріщить по швах.

60 ' Зозуля вже відходить в глибину поля , гра по суті на позиції опорного хавбека.

58 ' Небезпечно ! Бензема після шедевральною передачі в дотик від Рібері опинився в гордій самоті навпроти воріт , але його удар з 11 -ти метрів вийшов неточним - м'яч пройшов над лівою " дев'яткою " !

+56 ' Відсутність Хачеріді дає про себе знати - " сині " грамотно використовують чисельну перевагу , постійно вриваючись у вільні зони.

54 ' Неймовірний пресинг з боку французів доводиться витримувати підопічним Фоменко. На виручку приходить тактика дрібного фолу.

52 ' Франція домінує , не дозволяючи українцям навіть перейти на чужу половину поля. Гра поки складається за сценарієм команди Дідьє Дешама .

50 ' Небезпечно ! Рібері віддав проникаючу передачу на хід Матюіді , проте пробити точно з лівого кута воротарського французу не вдалося.

49 ' Безус вистрілив з-за меж штрафної зони - поруч зі штангою !

48 ' Вальбуена в офсайді .

+48 ' Коноплянка промчався по лівій бровці , але увірватися в штрафну площу завадив всюдисущий Сахо .

47 ' Збірна України залишається вдесятьох ! Хачеріді отримує повторний "гірчичник" за грубий підкат проти Рібері на лівому фланзі.

46 ' Гра поновилася . Команди залишилися в колишніх складах.

45 +2' Перший тайм завершено!

45 +2' Небезпечно ! Коноплянка класно навісив з кутового в центр штрафного, м'яч опинився на нозі Ярмоленко , пішов обвідний удар у лівий нижній кут , але Дебюші грудьми перегородив шлях сфері. На жаль і ах!

45 +1' Момент біля воріт Льоріса ! Захисник на частку секунди випередив Зозулю , який вже готовий був пробити з кількох метрів після прострілу Шевчука.

45 ' Арбітр компенсував одну хвилину.

+45 ' Хачеріді та Сахо попереджені за агресивну поведінку в штрафній зоні збірної України .

40 ' Коноплянка промчав по лівій бровці , прострілив у штрафну на Зозулю - м'яч в руках Льоріса . Тут же господарі ледь не організували стрімку контратаку.

37 ' Ракицький завдає дальній удар зі штрафного - набагато вище воріт .

35 ' Французи відновили паритет за сумою двох матчів. Для нас все починається з самого початку.

34 ' ГОЛ ! Франція забиває другий м'яч! Захисники встигають блокувати Кабая із забійної позиції , але після серії непередбачуваних рикошетів м'яч опинився на нозі Бензема , і форвард мадридського " Реа " холоднокровно реалізував свій момент, не схибивши з кількох метрів - 2:0!

31 ' П'ятов творить чудеса! Ярмоленко втрачає м'яч на лівій бровці , французи блискавично зрозуміли атаку - Рібері зробив ювелірний пас на Вальбуена , та півзахисник потужно пробив з лінії штрафного - голкіпер дістає м'яч з-під поперечини.

30 ' Небезпечно ! Бензема замкнув дальню штангу після прострілу Рібері з лівого кута штрафного , однак боковий арбітр зафіксував офсайд.

28 ' Подача корнера у виконанні Ротаня - французи відбиваються.

26 ' Погба потужно пальнув з 18- ти метрів - м'яч кулею просвистів над поперечиною.

25 ' П'ятов впевнено зіграв на виході після подачі корнера .

23 ' Французи заграли ще активніше і розмашисто . Швидкості фантастичні!

22 ' ГОЛ! Франція домагається свого ! Затяжна атака господарі завершується взяття воріт - Пятов неймовірним чином реагує на удар Рібері з 14- ти метрів , відбивши м'яч у бік , де відскік підкараулив центрбек Мамаду Сахо . Захиснику не склало особливих труднощів вразити вже порожні ворота - 1:0.

19 ' Три поспіль корнера не принесли команді Фоменко ніяких дивідендів. Французькі захисники не дають розвернутися в штрафній площі.

18 ' Україна за рахунок активності Коноплянки отримує право на перший кутовий.

17 ' Ярмоленко з правого бровки " вирізав " подачу у воротарський - воротар випереджає всіх на виході.

16 ' Ротань закинув м'яч у центр штрафного точно в руки Льорісу .

15 ' Сахо жорстко зустрів Зозулю далеко від воріт. Непогана можливість створити гольовий момент.

13 ' Зачепитися за м'яч гостям ніяк не вдається. Створюється враження , що зараз Франція грає на своєму максимумі , намагаючись забити швидкий гол.

11 ' Українські футболісти поки не навіть не думають про атаку - всі сили кинуті на оборону. Тиск просто колосальне !

10 ' Тепер вже Бензема виграв верхову дуель у штрафному майданчику після навісу від Вальбуена з правого флангу - вище воріт.

9 ' Погба пробив головою після подачі кутового - над поперечиною !

7 ' Ротань ціною жовтої картки зірвав прохід Рібері ще на чужій половині поля. Тривожно за нашого капітана . Попереду досить багато ігрового часу.

6 ' Подача Вальбуена - м'яч в руках П'ятова. Дуже впевнено діє голкіпер .

5 ' Ярмоленко фолить на лівій брівці проти Рібері. Перспективний " стандарт" для підопічних Дешама .

4 ' З великими труднощами витримує команда Михайла Фоменка стартовий натиск Франції.

3 ' Жарко в штрафній площі збірної України ! М'яч заметушився навколо воротарської зони , а потім відскочив до вільного Вальбуена - з обвідним ударом француза в правий кут Пятов впорався , парирувавши постріл в ефектному стрибку. Черговий корнер .

2 ' Небезпечно ! Рібері накрутив відразу двох захисників і гостро прострілив на ближню штангу - Хачеріді вибиває м'яч на кутовий.

1 ' Господарі під оглушливий рев трибун кинулися в атаку.

1 'Матч розпочато!

Команди вийшли на поле . Звучать національні гімни України та Франції !

Всім уболівальникам футболу пропонуємо стежити за перипетіями другого стикового матчу Франція - Україна в рамках відбіркового турніру плей - офф ЧС- 2014 за допомогою текстової онлайн- трансляції на нашому сайті.