Цієї весни, не пропустіть Grand Prix Truskavets

Цієї весни, не пропустіть Grand Prix Truskavets

Шанувальників автомобільного спорту, порадує звістка про масштабне захід, який організовується на території західної України. Грандіозне ралі "Grand Prix Truskavets" - гірські автомобільні гонки, в рамках етапу чемпіонату України.
У березні місяці, курорт Трускавець перетвориться в швидкісну трасу, де 30 заявлених екіпажів змагатимуться на швидкість. Ідея проведення ралі саме в Трускавці, зріла цілий рік, адже місто цікавий у всіх аспектах - гірський ландшафт, зручне транспортне сполучення, чудова готельна інфраструктура. Міська влада ідею проведення зустріла позитивно, оскільки такий захід приверне додаткову увагу до курорту. В середині лютого, засідав перший оргкомітет змагань, де обговорено та затверджено основні організаційні моменти.
Урочисте відкриття "Грнад При", відбудеться 24 березня, а на наступний день почнуться змагання. Особливість гонки полягає в тому, що екіпаж складатиметься з одного пілота, без штурмана, де автомобілі будуть стартувати по черзі через кожну хвилину. Саме сама траса, заслуговує на окрему увагу, адже пролягає курортної частиною міста, де кожен учасник повинен подолати 7 (сім) кіл з максимальною швидкістю.
Карта маршруту ралі - Grand Prix Truskavets
Вся центральна частина міста буде задіяна, починаючи від центральної курортної площі (біля музею курорту), учасники рухатимуться в напрямку вулиці Суховоля (від ДК Шевченко - санаторію Женева), минаючи сан. Весна. Навпаки "Кришталевого палацу", різкий поворот вправо (минаючи НК "Казанова") до вулиці Бориславська. Звідти на окружну міста вул. Сагайдачного, до санаторію "Лісова пісня" з різким правим поворотом по вулиці Лисенка з виїздом до мерії.
Від ТМР, напрямок проляже широким проспектом Шевченка (мимо "Міротель Резорт СПА") до перехрестя з вулицею Річки (кінотеатр Злата). Звивистий підйом в гору (минаючи церкву св. Миколая), автомобілі будуть рухатися в старовинний курортний парк (над бювету №1) до курортної площі, звідки ми починали опис маршруту.
Як бачите, маршрут трускавецького ралі, більш ніж цікавий, сам захід організовується на високому європейському рівні. Приємно, що завдяки постійним іноземним гостям курорту, відгуки будуть з'являтися в різних куточках світу. Зручне залізничне сполучення (ст. Трускавець), забезпечить масу глядачів зі всіх регіонів. До того ж в 100 км. розташований міжнародний аеропорт (в Львові). Радимо відвідати Трускавець, цієї весни.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся