ru ua

Експерти висловили свою думку про зачистку Евромайдана

Українські політологи розповіли нам , що думають з приводу силового розгону Евромайдана , а також висловили свою думку з приводу того , як дана подія може відбитися на політичній ситуації в нашій країні.

Михайло Погребинський :

Винні керівники Майдану , які допустили опір людей міліції , що вже створює провокаційну обстановку. Міліція вимагає , потрібно піти. Якби у нас були досвідчені організатори протестів , обійшлося б без травм. Але я здогадувався , що до цього йде.

Тарас Березовець :

Сьогодні українці прокинулися в іншій країні. Якщо сьогоднішня інформація про відставку Льовочкіна відповідає дійсності , то протиріччя , які є у владі , будуть і далі вилазити на поверхню. Пов'язано це з тим , що є « партія яструбів» , яка концентрується навколо силового блоку і є позиція людей, які вважають , що всі ці дії ведуть в нікуди. Я вважаю , що президента крупно підставили силовики , зробили це навмисно . І в такій ситуації Янукович шукатиме підтримки серед силовиків , серед людей , які , як він вважає , можуть його захистити від таких речей.

Володимир Фесенко :

Все що сталося вночі - поки репетиція силового варіанту перед виборами , - вважає політолог Володимир Фесенко. - З іншого боку проглядається спроба силового крила в оточенні президента перехопити на себе ініціативу і відповідальність за президентську кампанію.

Вадим Карасьов:

У опозиції , звичайно , шок після події . Їй до Нового року навряд чи вдасться підняти такий же масовий Майдан , їм потрібно вносити корективи в політичний порядок і конфігурацію лідерів потрібно міняти - з єдиним кандидатом в першому турі. Навряд чи Янукович призначить відповідальних за розгін Майдану. Адже таким чином він визнає винними силовиків.