ru ua

Двері зі сталі - опір злому і вогню

Основними небезпеками, як для житлового, так і для службового приміщення є проникнення зловмисників або виникнення вогнищ горіння. Виникнення пожежі в своїй квартирі можна запобігти, якщо вжити відповідних заходів, але як бути, якщо спалах відбувається зовні. Як показує практика, зламуються і прогорають будь-які захисні елементи, це питання часу і чим довше полотно буде чинити опір, тим більше шансів на збереження життя і майна.

Протипожежні двері - надійне перешкода поширенню вогню

Метал сам по собі є негорючим матеріалів, тому вибір його в якості основи конструкції цілком природний. Протипожежні двері (детальніше тут) робляться за різними технологіями і з різними способами обробки. Найчастіше в конструкції застосовується сталевий профіль, в тому числі і гнутий, а також лист. В якості наповнювача протипожежних дверей використовується мінеральна вата, покриття ж зовнішніх поверхонь складається зі спеціальних фарб. Ці барвники при нагріванні спучуються і утворюють негорючий шар з дуже низьким коефіцієнтом теплопровідності.

Сталеві двері - елементи забезпечення безпеки

Висока міцність силового каркаса власне полотна і отвору є необхідними умовами для збереження в недоторканності внутрішніх приміщень, але ніяк не достатніми. Сталеві двері оснащуються прихованими петлями і замками з високим ступенем захищеності від злому, а також многорігельнимі системами. Такі пристосування дозволяють забезпечити високу опірність вироби. Для сталевих дверей бажано посилення прорізів за допомогою куточків і швелерів.

Металеві двері особливості монтажу

Недостатньо зробити і зібрати якісні вироби, при помилках в установці всі їхні переваги можуть бути зведені до нуля. Металеві двері потребують суворому дотриманні рекомендацій компанії виробника з монтажу. Перш за все, перед установкою отвір повинен бути вивчений фахівцями на предмет достатньої міцності. Важливо, щоб стіни не мали ні найменших ознак руйнування. У деяких випадках при проведенні робіт з монтажу металевих дверей необхідно розширити отвір і посилити його спеціальними елементами.

Так вчинив підприємець Воронін Костянтин, який при обладнанні офісу в Москві замовив протипожежні двері в компанії «СД». За його словами ця фірма пропонує не тільки найкращі вироби власного виробництва, але і найвигідніші умови при їх монтажі.