Директор Ані Лорак побився з її чоловіком

Співачка Ані Лорак більше не співпрацює зі своїм директором , 38- річним Сергієм Перманом , який пропрацював з нею більше п'яти років. Причиною їхнього розриву , за повідомленнями преси став конфлікт Пермана з Муратом Налчаджіоглу .

На святкуванні 35- річчя Ані Лорак на очах у гостей між чоловіком артистки і її директором стався конфлікт через те , що Сергій не захотів саджати друзів Мурата за столик з Григорієм Лепсом та Ігорем Крутим . Скандал закінчився бійкою.

За іншою версією , сварка Мурата та Сергія сталася через квитків у VIP - сектор на сольний концерт Ані Лорак , який проходив 19 жовтня у столичному Палаці спорту. Але суть конфлікту така ж - нібито Перман , який організовував виступ , не хотів давати запрошувальні партнерам Налчаджіоглу по туристичному бізнесу .

Кароліна прийняла сторону чоловіка. А за тиждень до сольника директор Лорак пішов і повів за собою команду , яка повинна була забезпечувати підтримку шоу : світло, звук , спецефекти , декорації , адміністрування і відеозйомку .

"Те , що він пішов перед сольним концертом і забрав людей , нехай залишається на його совісті Від мене негативу не дочекаєтеся - . ! Цитує Лорак - . Я не ображена на нього за те , що він мало не зірвав виступ Я свого життя стільки перенесла . , що жодна людина не в силах зламати мої плани. Наша співпраця закінчилося за взаємною згодою " .

Сам Перман каже " . Кароліна на мене залишилася скривдженою за концерт , хоча я від неї пішов з особистих причин Можна сказати , за станом здоров'я" .

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся