Зухвалість і здирництво охоронців "Каравану" підтверджують десятки свідків

Адвокати "караванського стрілка" в разі суду напевно наголошуватимуть на діях охоронців.

Убивство охоронців у супермаркеті "Караван" обростає новими історіями. На заклик дати оцінку роботі служби безпеки торговельного центру відгукнулися кількадесят осіб, ідеться в сюжеті ТСН. Усі вони обвинувачують охоронців у здирництві, залякуванні і навіть застосуванні фізичної сили. Зокрема, розповідають про вимоги "відкупу" розміром у 1000 гривень, які начебто висували охоронці затриманим покупцям, яких підозрювали в скоєнні порушень або крадіжок.

"Мого сина силою затягли шість людей у приміщення охорони. Били, штовхали. Він намагався вирватись", - розповідає одна жінка.

"Коли я попросив запросити адміністратора магазину, - мені відмовили.

Під час спроби відзняти все, що діється, на відео, він занервувався і застосував грубу силу", - розповідає інший відвідувач. Ці люди не виправдовують убивцю, але припускають, що на стрілянину того могла спровокувати поведінка охоронців. Те, що такі історії стануть чи не основною зачіпкою адвокатів під час можливого суду над "караванським стрілком", юристи вже не сумніваються. "Адвокати, які будуть здійснювати захист, безперечно, будуть намагатися саме в цьому руслі будувати захист. Доводити, що людина перебувала в стані афекту", - вважає юрист Михайло Ілляшев.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся