ru ua

Депутати-лідери за кількістю перельотів за держрахунок

Очолив рейтинг з польотів депутат від "Свободи" Михайло Блавацький. К 1 серпня він «налітав» по Україні на суму в три рази більшу, ніж апарат Ради рекомендує витратити за рік (26 800 гривень). На його рахунку 37 поїздок, які обійшлися бюджету 83851 гривень. Його колега по «Свободі» Руслан Кошулинський опинився на третьому місці. За словами Блавацького, у Кошулинського, як у віце-спікера, дуже багато поїздок по всій Україні, до того ж «він родом зі Львова і літає туди».

Вадим Колесніченко (четверте місце) вважає, що потрібно заощаджувати не на кількості поїздок, а ціні квитків. Сам він літає не тільки на свій округ у Крим, але і по всій Україні.

У другу п'ятірку потрапив депутат «Батьківщини» Андрій Сенченко, у якого на рахунку 47 поїздок. Соратник Сенченко, Юрій Одарченко, який очолює київську організацію «Батьківщини» - також серед рекордсменів за кількістю поїздок. Їх у нього 70. Як пояснив він, крім інших робочих поїздок по країні, він багато разів їздив до Харкова, де перебуває Юлія Тимошенко.