Чим хороші ємності з поліпропілену для зберігання і транспортування агресивних реагентів?

Був час , коли в цілях зберігання різних агресивних реагентів в рідкому стані застосовувалися традиційно скляні резервуари . Причина такої популярності скляної тари полягала в тому , що даний матеріал відрізняється особливою стійкістю до таких агресивних середовищ як луги , кислоти , нафтопродукти та інші.

Однак у скляних ємностей були й недоліки . Наприклад , даний матеріал може легко розбитися внаслідок удару. Також така тара вважається незручною і нетривкою для перевезення реагентів. Для зміцнення тари такі резервуари розміщуються у додатковій упаковці , яка додає зайву вагу товару.

Сучасний ринок резервуарів для зберігання і транспортування реагентів пропонує ємності пластикові в Москві від заводу "Пласт Продукт" . Такі резервуари користуються гарним попитом завдяки великій кількості власних достоїнств.

Як і скло , пластик має властивість протистояти впливу лугів і кислот. Крім того , даний матеріал відрізняється відносно меншою вагою , що полегшує транспортування , зберігання і установку ємностей. Основні механічні властивості пластикових ємностей схожі з характеристиками металевих резервуарів .

Пластикові вироби мають низьку теплопровідність . Також вони володіють низькою електропровідністю , що робить експлуатацію таких ємностей безпечною.

Вважається , що при використанні для зберігання агресивних рідин пластикових ємностей можна дотримуватися набагато менше правил безпеки , ніж при роботі з реагентами у скляній тарі. Завдяки стійкості до несильним ударам немає необхідності при транспортуванні реагентів у пластиковій тарі розміщати їх в додаткові резервуари .

Сьогодні фахівці , які потребують при роботі в пластикових ємностях для реагентів , можуть придбати самі різні моделі. Так у продажу можна зустріти ємності різних модифікацій , форм і габаритів. Деякі споживачі вважають за краще користуватися горизонтальними , інші - вертикальними резервуарами . Існує також можливість виконання вироби за індивідуальним замовленням.

Деякі пластикові вироби додатково оснащуються фільтром заливної горловини , поплавковим клапаном , регулятором рівня рідини , клапаном для повідомлення атмосфери і ємності та іншим обладнанням . Також ємності можуть оснащуватися спеціальним майданчиком для монтажу насоса.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся